Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miket szoktak csinalni a...

Miket szoktak csinalni a hentesek a hussal?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, h szabad e a bolti henteseknel hust venni? Mert hallottam mar par ismerostol, h budos hust kaptak. Meg durvabbakat is. Szabad ott venni? Vagy mire lehet szamitani? Pl daralthusnal nem daralnak bele mast is?
2020. ápr. 19. 02:17
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Daralni altalaban elotted daraljak le, marmint ha pultbol kered a hust es nem elorecsomagoltat veszel.
2020. ápr. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
3%
Simán lemossak a húst, ha budos, penészes. Ugyanezt megteszik a felvagottakkal kolbásszal...
2020. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hentesek egy része még a penészes húsdarabot is lusta levágni, úgy árulják. A darált húsba pedig mindent bedarálnak.
2020. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha lapockát kérsz darálva akkor ledarálják előtted, ha apróhúst, akkor az olcsóbb de az mindenféle nyesedék..ezt alapból tudni kéne hogy ezért olcsóbb. Az meg hogy büdös húst árulnak az a bolt hobája nem a hentesé akit a pultba állítottak. A penészes füstöltárut meg én is lemosom, mert az a fehér penész csak pozitív irányba javítja a minőséget, nem lesz tőle bajom..de a lényeg hogy a bolti hentes nem tehet semmiről. Én is láttam nagykerben vákuumozott husokat átcsomagolást, lemosást stb, de az élelmiszeriparban mindenhol trükköznek
2020. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!