Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Nem túlzás h ennyire megdragul...

Nem túlzás h ennyire megdragult a Mc donaldsz? Egy 30ml űdítõ 490ft! Hol tartunk már? A tobbit ne is soroljam

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 16:32
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

igy van . Az adag is, a minoseg is csokkent!!

es dragabb is lett!!


Tiszta szegyen, mert kulfoldon peldaul sokkal nagyobb adagot adtak mint itt es szegyenszemre itt meg dragabb is volt.

Egy szemet dolog szerintem.

2020. máj. 20. 12:32
 12/25 anonim ***** válasza:
53%

Akivel meglehet csinálni, azzal meg is csinálják. Alapból egy szutyok kajáról beszélünk, aminek nincs tápértéke, de legalább televan nyomva egészségtelen cuccokkal. Az emberek meg sorban állnak érte. Azért mert lusták vagyunk és nem sajnáljuk a pénzt, ha ("finom és gyors" ) kajáról van szó, megérdemeljük alapon. A másik oldal profit orientált, minél több a haszon annál jobb. Még csak nem is lehet őket hibáztatni. Így is vannak emberek, akik megveszik, akkor miért ne húzzanak át a palánkon? Amíg az ember 1x-2x betér fél évente, az még szárazon megúszta. Aki rákattan, az károsul igazán pénzügyileg.


Szóval sajnos lehúztak most az üdítővel, de az igazi "vesztes" mégis az, aki ott hagy egy vagyont éves szinten és még boldog is miatta.


10-es válaszoló voltam.

2020. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Igy van 10-12es valaszolo, igazad van.

Nagyon ritkan megyek mekibe, tenyleg szutyok kaja, es jól.mondod hogy az a vesztes igazan aki havi vagy éves színten ott hagy egy vagyont mondhatni a semmire.

Ha egyszer az evbe elmesz es veszel egy hambit-mint en .majd hozza egy űdítõt akkor ha eleg okos vagy rajossz h mennyire nem éri meg így tobbé nem mész oda-tanulsz belõlle.


Ezek utan hagyom nekik es a mindig sietõ emberkéknek a mekizést.

Ment a kéz utolsó, üdv

2020. máj. 21. 09:57
 14/25 anonim ***** válasza:
86%
Csak ha vonatra kell várni akkor. És akkor is csak sajtburgert és teát, ami amúgy szintén egy istenkirály lehúzás + WC. Egyébként kerülöm nagy ívben.
2020. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Istvánkirályt olvastam elsõre.

De mi az h Istenkirály lehúzás, nemnagyon passzol a ketto.

Nem kotekedésbõl irom , csak nekem az Isten szent.

2020. máj. 30. 16:12
 16/25 anonim ***** válasza:
46%
Ezeknek meg semmi sem szent.
2020. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
Minálunk a Mekiben a 0,25 L - 430 Ft. A 0,4 L - 460 Ft és a 0,5 L - 480 Ft. Nagyon finom a kaja. Én jól lakok vele és nekem nem drága. Szerintem nem drágult meg annyira a Meki. (Győr.)
2020. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%

Fél liter kóla ami még jéggel rá is van vizezve? :)))

Csak szólok, hogy 1000liter hidegvíz a csatornadíjjal együtt olyan 1000Ft-ba kerül.

2020. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Debrecenbe totalkárosak. A hambiba salátat ha tesznek az 2szal, abszolut nem hasonlít a képre, ha fagyit kérsz a csokibol vagy karamella ontetbõl kb.annyit tesznek h azon az oldalon legyen csak ami a te oldaladon van, egy kis csík.

Szégyen az egész

2020. jún. 4. 08:03
 20/25 anonim ***** válasza:
73%
Én midig újratöltöm 1x a poharamat csak azért nem iszok többet mert nem birok
2020. jún. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!