Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok ajánlani egy olyan...

Tudnátok ajánlani egy olyan youtube vlogot, amely kellően színvonalasan mutatja be az ételek elkészítését?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, és nagy kedvem volna főzni megtanulni, valahogy a házi kosztra vagyok kalibrálva. Az volna a lényeg, hogy változatos repertoárja legyen, jól fényképezve, kellő részletességgel elmagyarázva, vagyis legyen stílusa, és ne ilyen pár perces összecsapott valamik legyenek, hanem végig meg legyen benne mutatva minden lényegi lépés.
2019. okt. 25. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoky konyhája :)
2019. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na basszus, pont azt az egyet fedeztem fel eddig :) Direkt nem említettem, mert ez is plusz infó végülis: megerősíti, hogy jó lehet. Valami hasonlóban gondolkoznék pont, emez elég ideálisnak tűnik, csak hátha van még másik is, több nézőpont, többféle ízvilág. Egyébként a Szoky vlog nagyon szimpatikus minden tekintetben...
2019. okt. 25. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal jobban bevált, hogy nem youtubert keresek, hanem konkrét ételt, akkor sokkal több értelmeset találok
2019. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
próbálj egy-egy kajára, témára rákeresni, úgy könnyebben találsz olyat, akinek a megközelítése, feldolgozása szimpatikus és emiatt érdemes lehet máskor is követne. (én főzéssel eggyáltalán nem foglalkozom, de nekem más műfajoknál bejött ez a módszer)
2019. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!