Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tesco online bevásárlásnál...

Tesco online bevásárlásnál mennyire jellemző, hogy helyettesítő terméket hoznak?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk azért rendeltek valamiből 10-et, mert akciós, erre kihozzák a nem akciós változatot, de abból csak 1 vagy 2 kéne, akkor mit szoktatok csinálni?

2020. aug. 2. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A rendelésnél kiemelem, hogy helyettesítö terméket nem kérek.

Ha mást hoznak, azt visszaküldöm

2020. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb minden harmadik vásárlásnál kapok helyettesítő terméket. Hogy érted, hogy mit csinálok? Elődöntöm, hogy szükségem van-e az adott termékre. Volt, hogy teljesen mást kaptam, vagy hasonlót, de pont azt az ízt nem szeretem (túró rudinál pl), vagy arányaiban jóval drágábbat, azt visszaküldtem. Ha olyan, amit a boltban is megvettem volna helyette, akkor megtartom. Olyan is volt, amit, ha már hozták, gondoltam, kipróbálom, és még jobb is volt, mint amit eredetileg rendeltem.

De mindenki más, kinek így jó, kinek úgy.

2020. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Havonta rendelek, de akkor rengeteg dolgot. Általában mindig van 1-2 dolog, amit helyettesíteni kell. Volt hogy visszaküldtem amit hoztak, de nagyrészt olyat küldenek ami alternatíva. Ezt mindig közlik előre korrektül.
2020. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Ezt mindig közlik előre korrektül."

Hogyan? A rendelésnél lehet megnézni, mielőtt kiszállítják, vagy e-mailben?

2020. aug. 2. 18:41
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kihozzák van egy tételes rendelési lista a blokk mellett, azon külön részen hozza a helyettesítő termékeket. Mi helyett mit, melyik mennyibe kerül/ került volna. Ha nem fogadod el, nem kell kifizetni és visszaviszik. Külön is szokták csomagolni, hogy nem kelljen keresgélni.
2020. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja, szóval csak akkor derül ki, amikor már hozzák a cuccot, értem.
2020. aug. 2. 18:51
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én tud korábban. Amikor végigviszik ők a bevásárlást, a akkor derül ki, hogy épp mi nincs a boltban. Pont úgy, mint amikor bevásárolni mész.
2020. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Amikor végigviszik ők a bevásárlást, a akkor derül ki, hogy épp mi nincs a boltban."

Amikor összekészítik a megrendelést, igen. De a megrendelőhöz hogy jut el az info, hogy ez és ez nincs, ezért helyettesítő termék jöhet csak szóba, és hogy az mennyibe kerül - ez volt a kérdés. De ha jól értem, csak akkor tudja meg a megrendelő, amikor megérkezik a kiszállító az áruval, és akkor és ott kell eldöntenie, hogy mit vesz át a helyettesítők közül és mit nem.

2020. aug. 2. 19:58
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van, mikor meghozzák a bevásárlást, akkor tudod meg, mik a helyettesítő termékek. Amíg kipakolnak, addig tudod eldönteni, hogy kéred-e. Ha nem, az se gáz, felírják, aláírod, és annyival kevesebbet vonnak majd le a számládról.
2020. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így van, amikor kihozzák akkor tudod meg.
2020. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!