Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Babakocsival hogy szoktatok...

Babakocsival hogy szoktatok kisebb boltba bemenni, konkrétan a Lidl érdekel mert az van közel, de ott csak tolós kosár van?

Figyelt kérdés
Rám szólnak ha kosár nélkül megyek és a babakocsiba pakolok?

2020. szept. 7. 05:37
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem fognak. Én is mindig úgy megyek be hogy a kicsi alszik,az aljába pakolok
2020. szept. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván nem mennék babakocsival olyan helyre, ahova nem tudok, ergo máshol vasarolnek
2020. szept. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Babakocsiba nem pakolnék. Inkább vigyél magaddal egy saját kosárkát. Sokan járnak saját kosárral.
2020. szept. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nemaRendőrség ***** válasza:
68%
Lidlben egyébként sincs kosár, ott az a taktika hogy mindneki vigyen be kocsit és aztán ne férjenek el kényelmesen.
2020. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Babakocsi aljába pakolok.
2020. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

4: végre, ezek szerint mást is zavar ez az ütődött hozzáállás.


Kérdező: szerintem a Lidl üzletpolitikájába bőven belefér, de pont a négyes komment miatt én hanyagolnám a mindenféle tankkal való közlekedést. A hülye kocsit sem lehet ott végigtolni, egy fullra pakolt babakocsit pláne nem.

2020. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a Lidl pont, hogy tágas. Nem egy kis lépcsőház aljában lévő bolt, ahova tényleg nem lehet beférni.

Ráadásul nagyon sok (nem babakocsisok) kézben viszik az árut, nem fognak kocsit, szóval nem hiszem, hogy szólnának. Én is kézben szoktam :D Nálunk a Lidlben egyébként van kocsi is, kicsi és nagy is. Nekem mondjuk pont a tolós kosár kényelmesebb. Azt a babakocsi mellett is lehet húzni.

2020. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7: valószínűleg üzlettől függ. Itt a környékünkön hármat ismerek, igaz nagyon népszerűek és mindig fullon vannak, de már kizárólag saját szatyrokkal járok, mert a kicsi kocsikkal sem férek el... A baj az, hogy sokszor a polcokat sem lehet megközelíteni emiatt, max. a tejtermékeset, ott kevesebben lébecolnak.
2020. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerettem meg a Lidl - t, amikor babakocsiztam. Átlátszó zacskóba pakoltam, de most már vinnék saját kosarat. Babakocsiba nem pakoltam soha, csak már kifizetett cuccot.
2020. szept. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!