Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha visszamegyek egy 100-asert...

Ha visszamegyek egy 100-asert akkor bunko zsugori vagyok?

Figyelt kérdés
Elszamolta a boltos az osszeget es lathatoan nem orult h visszamentem. En voltam a gaz?
2020. szept. 12. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem!
2020. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Én nem mentem volna, de az én vagyok.
2020. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a boltból kilépve veszem észre akkor igen, akkor is ha nálam maradt több, viszont csak ezért nem mennék vissza otthonról. Ha zavarja, hogy visszamész akkor az ellenkező esetben se számítson rád.
2020. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a zsugoriságról szól. Ha ott helyben mondod, hogy bocs, még egy százas visszajár, akkor persze, igazad van. De utólag nem tudja ő sem ellenőrizni, hogy tényleg elszamolta-e, valószínűleg nem is emlékszik rád... inkább visszaadott neked még egy százast, kockáztatva ezzel, hogy majd hiány lesz a kasszában, mert ez az az összeg, amiért ő nem vitatkozik veled órákig. De ha már egy ezres lett volna a különbség, akkor bizony mondta volna, hogy a pénztártól való távozás után ne reklamálj.
2020. szept. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez olyan dolog volt, hogy blokkon latazodott, arcsokkentest rosszul irta bele
2020. szept. 15. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!