Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Loptatok már boltbol?

Loptatok már boltbol?

Figyelt kérdés

Becsipogott? Nem buktatok le?

Mit lehet tenni hogy ne csipogjon be?

(Mielőtt bárki félreértené, eszembe sincs lopni, de egyik ismerősöm a minap mondta hogy a tesója ellopott egy nyalokat ami hülyeség volt és nem csipogott be)

De hogy lehet ez? Mi az amitől nem csipog???



2020. nov. 2. 18:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
23%
#10 önkiszolgáló kasszánál pont nem tudod elfelejteni lehúzni. A csomagolófelület egy nagy mérleg, ha rákerül valami, összehasonlítja a lehúzott dolgok listájával. Akár több, akár kevesebb, visít neked is és a felügyelőnek is. De ez pozitívum is, mert ha valaki beleiszik az üdítőbe és visszateszi, kisebb lesz a súly és bejelez, így észreveszed és ott tudod hagyni.
2020. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyszer véletlenül... A Kikaban vettem 1 db piros bohocorrot a szekrénysor mellé... És az autóban vettem észre hogy a 2 éves kislányom kezében volt még kettő szivacs bohocorr... 😂 Ez volt a mi lopásunk.
2020. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Lena7 ***** válasza:
100%

Én is már loptam.


Amikor kicsi voltam kb 4-5 éves, akkor 1x eltettem a zsebembe egy kis mars csokit, nem csipogott be én pedig jóízűen megettem 🤷‍♀️


Meg szintén 4-5 évesen 1x volt olyan, hogy zsebrevágtam pár szem pisztáciát, ugye az meg nem is tud becsilogni...


De ezeken az eseteken kívül 1x sem loptam.

2020. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt, véletlenül... Cipőt mentem venni, s nem volt nálam kosár. Csak a cipőt vittem a kasszához,igen ám csakhogy útközben megtetszet egy pár fülbevaló is. Nem tudtam hirtelen hova rakni, betettem a cipőbe, hogy majd azt is lehúzom... Innentől el is felejtettem, hogy van nálam fülbevaló... A kasszánál még segítettek levenni a csipogót is a cipőről, miközben a fülbevaló benne lapult. Én se, se a kasszás nem vette észre. 😂Otthon volt meglepi, hogy hupsz, ilyet is vettem. 🤭
2020. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont nemrég egy ruhaboltból. Vettünk két ruhát, meg egy kis kiegészítőt. Letettem a kosarat a kassza elé, a két ruhát lehúzta, elkezdett pötyörészni gépben, mert az egyik ruha leértékelt volt, gondolom érvényesítette, majd mondta az összeget. Láttam, hogy a kis kiegészítőt nem húzta le, rákérdeztem, hogy benne van-e, azt mondta igen, elhittem, fizettünk és távoztunk. A boltból kilépve megnéztem a blokkot, nem volt rajta. Nem mentem vissza, "a pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el" címszóval, meg én rákérdeztem, a lelkiismeretem ezáltal tiszta.
2020. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
#11, ezek ilyen kis 7 g-os csomag élesztők. Mérési hibán belül van gondolom, azért nem vette észre a gép a hibát. (Közben amúgy nem tudtam, hogy többet vagy kevesebbet olvastam be, és nem volt kedvem nekiállni leszámolni a kijelzőn.)
2020. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Fiatalon 13 évesen, kifosztottunk egy trafikot . Kirandulás után alig maradt stex , de vettünk volna kulcstartót csokit na meg kellett az izgalom is . Folyton eltereltük a tulaj figyelmét , végén 1-1 teli zseb Donald és Turbo rágókkal igazolványtokkal sörnyitóval kulcstartóval távozott . Mindenki nagyon elégedett volt . Maszek boltok akkor indultak 1988 körül . Drága csokik jégkrémek kexek hopp a kabát alá . Csemege Smatch átvert 2szer , akciós szalámit kértem meg gépsonkát 40 dekákat. Otthon kiderült hogy Olasz és Veronai felvágottat adtak szalámi gépsonka árában . Másnap bementem elraktam pár holmit .
2020. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
97%

Persze … bementem tv szerelo ruhaba es egy létrával a kezembe a szupermarket muszaki osztalyara. Kivettem egy nagykepernyos tv-t a dobozabol es a vallamra vettem. A pénztárhoz a masik oldalról mentem es kertem a pénztárost, hogy adjon egy kisollot, mert fel kell ide szerelnem ezt a tv-t … csak kellene egy ollo. Aztán csak varni kell amig jon a kovetkezo veveo a kasszahoz, addig szoszol egy kicsit az ember es amikor mar senki nem figyel, akkor szepen kisetal az ember.


Ha eleg pofatlan vagy kesobb visszamész az ures dobozert is … végül is a pénztárnál megmutathatod, hogy az csak egy ures doboz.


:)))

2020. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy baromi jó napszemüveget. Valószínűleg egy vevő hagyta ott, nem volt rajta címke se meg hasonlót se láttam. Igazából ha lett volna ára is megveszem nagyon fain darab máig megvan. Azért beraktam a kosárba biztos ami biztos, majd lehúzza a kasszás és kész, de nem húzta le, csak szólt hogy a napszemüveged benne maradt. Így lett végül egy ingyen napszemüvegem:))
2020. nov. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én azon szoktam meglepődni, hogy sokan büszkék rá, pl. ebay-es, aliexpress-es facebook csoportokban leírják, hogy olcsón vettek egy kínai árut és eladták egy ismerősüknek vagy idegennek a facebookon többért, mint amennyiért vették. Mondjuk kerestek rajta párszáz vagy párezer forintot. Az is vicces, hogy büszkék rá, meg az is, hogy ennyit ér az önbecsülésük és a becsületük. Ettől már jobban "megértem" a milliókat sikkasztókat, mert akkora összegegnek már van értelme (félreértés ne essék, nem tetszik, nem támogatom, csak a motivációt jobban értem), de kétezer forintért én nem vernék át senkit.



Én egyszer vettem egy facebook csoportban egy pólót és egy állítólag félig teli karácsonyi hó sprayt. Személyesen vettem át őket, naivan megbíztam a csajban, hisz le is fotózta a fb csoportban. Aztán otthon vettem észre, hogy egy fújásniy se volt már a palackban, üres flakont adott el nekem, kétszáz forintért, pár éve. Azon gondolkoztam, hogy egy felnőtt, egyetemet végzett embernek miért éri meg kiárusitani az erkölcsi érzékét kétszáz forintért a mai világban. És még a kurvákat meg a politikusokat szidja mindenki..

2020. nov. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!