Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Loptatok már boltbol?

Loptatok már boltbol?

Figyelt kérdés

Becsipogott? Nem buktatok le?

Mit lehet tenni hogy ne csipogjon be?

(Mielőtt bárki félreértené, eszembe sincs lopni, de egyik ismerősöm a minap mondta hogy a tesója ellopott egy nyalokat ami hülyeség volt és nem csipogott be)

De hogy lehet ez? Mi az amitől nem csipog???



2020. nov. 2. 18:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

20!

Szerintem az aliról-wishról való továbbértékesítés még nem olyan gyalázatos dolog. Anno pl rendeltem

az unokaöcsémnek a wisről valamit, de nem az volt a csomagban.

Szülinap híján nem volt időm már újat rendelni, viszont találtam belőle itthon eladót. Vélhetően pont ugyan onnan volt az eladónak is. Címke, minden egyezett azzal is amit én kaptam csak az másik figura volt mint amit a kisfiú szeretett volna. Ezért megvettem tőle 3x annyiért, holott tudtam mennyi lett volna, ha korrekten megkapom a wishtől.

Sokan nem is mernek külföldről vásárolni, bár a visszafizetés működik, de ha időszűkiben van az ember akkor kénytelen inkább itthon keresgélni és rászánni egy kicsit többet.

2020. nov. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
A profi nem kérkedik.
2020. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
36%
21, pont erről beszélek, hogy sem a tolvaj, sem aki pénzt nyer továbbértékesítésen, sem a vevő nincs manapság az ilyeneket felháborodva.Senkit nem érdekelnek ma már erkölcsi kérdések, a Tízparancsolat,amiről nem tud más, nem bukunk le vele, nem derül ki, azt lelkifurdalás nélkül csináljuk. Régen a tolvajlást úgy büntették, hogy levágták a tolvaj karját, pedig sokan gondolom a túlélésért csinálták - egy napszámosnak, parasztnak nagy dolog volt egy darab húshoz jutni, nem gyakran ehették kemény fizikai munka mellett sem. Most meg arról értekezünk, hogy nincs gond azzal, ha valaki nyerészkedik egy kicsit egy párezer forintos tárgyon.
2020. nov. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
79%
23 ez szimplán üzlet vagy mifene. Minden haszonnal kerül a polcokra, semmit nem veszel újonnan annyiért, amennyibe az eladónak került, így az egész világot lehetne lopással vádolni. Az amiért valaki egyszer fizetett majd továbbadja haszonnal az nem lopás, lehet hívni nyerészkedésnek, üzletnek, megélhetésnek vagy bárminek. Ennyi erővel ne fizessen az ember semmiért. Az igazi tolvajok koránt sem a továbbértékesítő aprónépek akik keresnek 500 forintot egy telefontokon :D
2020. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Pisztáciát és kimérős szaloncukrot.
2020. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer két csokit... hm, persze, lebuktam (életemben először tettem zsebre bármit is). Egyből a biztonsági szobába vittek, átkutatták mindenem, aztán mehettem a rendőrségre meg később a bíróságra.

Nem lett súlyosabb következménye - csak ejnyebejnye -, de egy leckének azért jó volt.

2020. dec. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!