Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Pénztárosok (szupermarketben),...

Pénztárosok (szupermarketben), gyanítjátok néha, hogy valaki direkt hozzátok áll sorba, még ha esetleg többet is kell várni?

Figyelt kérdés
Mit szóltok hozzá? Jól esik, vagy közömbös (ha nem bizalmaskodik, vagy ilyesmi, szóval normális)? Csak mert nálam előfordul, hogy olyan pénztároshoz állok, aki tetszik.
2020. dec. 31. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Jól esik
Jól esik, ha tetszik
Közömbös
Nem oda figyelek, hanem az aktuális vásárlóra, nem tudom, ki mikor áll oda
Nem örülök
Egyéb, leírom
29 szavazat
1 2
 1/16 anonim válasza:
65%

Ezen már én is gondolkodtam, de nem hiszem, hogy több vagy nekik általában egy embernél a tömegből. Annyi ember fordul meg az üzletekben, hogy nagyon sokszor kéne ugyan oda sorba állnod, hogy emlékezzenek rád (vagy valahogy egy emlékezetes benyomást kell keltened).


Ha akarsz a pénztárostól valamit, akkor célravezetőbb lenne, ha határozottan és őszintén közölnéd vele a szándékaidat. Meglepődnél, hogy a mai sok "hülyegyerek" mellett mit szólnak egy határozott férfihoz a nők.

2020. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
96%

Nálam meg előfordul, hogy olyan pénztároshoz állok, aki kedves és tudom, hogy nem tolja le a földre a vásárolt árukat a rohanásban, hanem kicsit lelassít, ha elő kell vennem egy új zacskót.

Szerintem nem gondolnak leszbikusnak :)

2020. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Túl öreg és ronda vagyok hozzájuk, amúgy sem tartanám fel a sort randikéréssel.
2020. dec. 31. 18:46
 4/16 anonim válasza:
83%
Ha túl öregnek és rondának tartod magadat hozzájuk, akkor miért kéne bármit is gondolniuk? Valószínűleg semleges lehetsz számukra. Hány éves vagy egyébként? Illetve azon kívül, hogy megnézed őket, akkor mi a célod ezzel?
2020. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem pénztáros vagyok, hanem vásárló.

Én is néztem ki ül a pénztárnál.Van aki ügyes, és a hosszabb sor is jól halad nála.

Szóval én ez alapján.

Mindegy hogy néz ki.

2020. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Én gyakran azért állok a másik kasszához, hogy ne a koszos körmű kasszasnő fogdossa össze a termékeket, hanem a normálisabban kinéző... 😕
2020. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Én is vásárló vagyok. Inkább kerülöm azt, hogy olyan kasszához álljak ahol jó csaj a pénztáros. Nem tudom miért, ez csak úgy jön. De ha épp egy olyan valaki épp szabad, akkor odaállok.

Ja és amúgy volt régebben egy olyan szitu, hogy pont ahhoz a lányhoz álltam be, akivel több hete leveleztem közösségi oldalon. Fura, de fel se ismertem, és nem is direkt hozzá akartam állni. Mikor végeztem akkor nézem a blokkon, hogy mi a keresztneve a pénztárosnak. Jobban megnéztem és leesett, hogy tényleg ő volt. Gondoltam, hogy most már mindegy, ilyen vaksi nem lehetek🙄😀

2020. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Én vásárlóként ha tudok akkor számomra kedves kasszáshoz álltam mindegy hogy kevesen vagy sokan által előttem.
2020. dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
"Ha túl öregnek és rondának tartod magadat hozzájuk, akkor miért kéne bármit is gondolniuk?" – Nem az érdekel, hogy mit gondolnak rólam, nagy valószínűséggel tényleg csak egy vagyok a sok közül. Nem ez volt a kérdés.
2020. dec. 31. 19:23
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Évekig dolgoztam diákként Tesco pénztárban. Voltak "törzsvevők", akik akkor is az én soromba álltak, ha a szomszéd kasszánál senki nem volt. Jól esett, és igen, megjegyeztem őket, pedig elég sok embert láttam nap mint nap. Volt, aki elkérte a számomat, ha nem volt szimpi, nem adtam meg, ennyi.
2020. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!