Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Pénztárosok (szupermarketben),...

Pénztárosok (szupermarketben), gyanítjátok néha, hogy valaki direkt hozzátok áll sorba, még ha esetleg többet is kell várni?

Figyelt kérdés
Mit szóltok hozzá? Jól esik, vagy közömbös (ha nem bizalmaskodik, vagy ilyesmi, szóval normális)? Csak mert nálam előfordul, hogy olyan pénztároshoz állok, aki tetszik.
2020. dec. 31. 18:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Annyit még elmondanék, hogy idősebbekkel (jellemzően 60 fölött) vannak rossz tapasztalataim is, pl. nem köszöntek előre amikor másnak igen, vagy még vissza sem. Néha megismételtem erőteljesebben, ez sem ért mindig sokat. Inkább megyek oda nagyobb helyeken (ahova a járvány óta nem járok és ahol gyakrabban fordulnak elő) egy bármilyen külsejű fiatalabb nőhöz, ők többnyire kedvesek, persze mindkét oldalon vannak/lehetnek kivételek.
2020. dec. 31. 21:51
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Jól esik az eső. Ez jólesik.
2021. jan. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igaz. De akkor légy szíves a gyk-n előforduló többi, *enél sokal durvab hejesirási hibát is szurd ki*. Köszi, majd figyelem.
2021. jan. 1. 08:35
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet mellete állni mert ő a pult másik oldalán van😂 most amúgysem lehet látni hogy ki a szép mert mindenkin maszk van
2021. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Így is simán átjön a szépség.
2021. jan. 1. 13:17
 16/16 anonim ***** válasza:
Beugrós pénztárosként q.lassan dolgoztam, mert eleve nem arra szerződtem és nem tudtam semmilyen kiflinek az árát. Nagyon sokan kifejezetten örültek, hogy nem hajigálok mindent ész nélkül, hanem le tudják követni ők is. De volt, hogy fiatal csaj a piros bugyival hozzám jött.
2021. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!