Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogyan rangsorolnád ezeket a...

Hogyan rangsorolnád ezeket a magyarországi üzletláncokat, és miért úgy, ahogy? (szempontok)

Figyelt kérdés
Aldi, Auchan, Coop, Lidl, Penny Market, Spar, Tesco
2021. febr. 16. 20:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Szeretni egyiket se szeretem, az auchant azóta a lápos eset óta bojkottálom, undorodom tőlük.

A coopban nekem.a nosztalgikus hangulat tetszik, de persze a választék az kb nulla.

Lidl, aldi sokat fejlődött de elég drágák is és nincsenek a közelemben.

Tescotól még nagyon rég megundorodtam mikor rendszeresen irtózatos mocsok volt az üzletben, bent repkedtek a madarak, azóta nincs gusztusom oda menni.

Penny a legolcsóbb viszont sok a silány termék. Spar az két fokkal jobb de az árakon is meglátszik.

2021. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
79%
Auchan a legjobb, mert nagy és minden van. Aztán jön a többi.
2021. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok akkor az egyetlen aki a Pennyt meg a Coopot szereti a legjobban:D
2021. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
90%

Lidl, Aldi, Penny, Auchan, Spar, Tesco.


A coopra nem tudok helyezést adni, mert annyira szar.

2021. aug. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Itt a faluban Coop van, oda járok, Tescoban voltam 2-3 alkalommal, többiben egyáltalán nem még, szóval nem nagyon tudnám őket rangsorolni.
2021. okt. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%

1 Lidl, mindent megtalálok, jó minőség, ha kifogom a megfelelő időt, nincsenek sokan

2 Tesco. Ha a lidlbe sokan vannak, mindig a tescoba megyek, a minőség nem mindig a legjobb, na de mégis azért mindent megtalálni ;)

3 coop. drágább, mint az előzőek, mégis kicsi, és általában kevesen vannak, ezért plusz pont

4 Spar, csak akkor megyek ha minden kötél szakad, valamiért nem a kedvencem.. Sok az idős ember, és folyamatosan lökdösnek, nem jó érzés ott vásárolni.

5 Aldi, Auchan, Penny tuti jó cuccok vannak ott is, de csak amikor nyaralok, akkor szoktam ilyen helyekre is bemenni :) megvan a hangulatuk, és vannak jó akciók.

2022. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Lidl- Sok érdekes termék van, pl nemzetközi napok alatt sok finomságot lehet kapni. De a sima kínálattal is elégedett vagyok, szinte mindig találatok valami érdekeset.

2. Aldi- Ez van a legközelebb hozzám, szóval sokszor kézenfekvő, hogy ott vásárolok mert így nem kell annyit cipekedni. Azért én kevesebb érdekes dolgot találok itt, mint a Lidlben, de azért szoktak jó akciók meg termékek lenni.

3. Auchan-Mert nagyon szeretek a hatalmas áruházakban bóklászni, de nem esik útba és sok idő elmegy a vásárlással. Emiatt ritkábban járok. Mostanában az árak is felmentek ott, régebben jobban szerettem, mert sok minden ott volt a legolcsóbb.

4.Spar-Mivel ez is útbaesik hazafelé, sokszor vásárolok ott is. Igazából nincs vele bajom, hasonló árak vannak, mint a Lidlben, Aldiban, csak néhány dolog drágább. De sokszor ku lehet fogni közeli lejáratos akciós húst, gombát, ilyesmit.

5.Tesco- Régen nagyon szerettem mikor még nagyobb árukészlet volt, de mióta egyre jobban zsugorodnak a hipermarketek is, az árak meg nőnek, ritkán járok. Főleg, hogy tőlem ez is nagyon messze van.

6. Penny - Mióta a lejárati idő előtt 3 héttel romlott meg egy étel, azóta nem kedvelem és kerülöm. Pedig vannak olcsó dolgok is, de a Lidl és Aldi jobban tetszik.

2022. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Aldi, Lidl, Penny Market, Tesco


Auchan - messze van, koszos, túl nagy, túl sokan vannak, sokzor silány minőség

Coop - néha beugrani jó ha a városban vagyok de maúgy drága és nincs benne semmi

Spar - nincs közel, de messze se- viszont nagyon drága - pozitív hogy nagy a mentes választék, de ugye az is drága

Tesco - nagybevásárlásnak jó (nálunk tesco extra van, az óriás fajta), tömeg elviselhető, sajtámárkás cuccok közül is sokat sezretek, csak kocsival érhető el, normális a kipakolóhely a hasszánál

Penny - közel van (nálunk aldival szemben), gyalogtávra elérhető, midnig nagy a sor (nem nyitnak több kasszát), ksozos, sokszor rossz minőség, nem olyan nagy választék, olcsó

Lidl- kocsival közel van, de gyalog nem elréhető, néhány termék (wc papír, mosószer, kézkrém, sonka) itt a legjobb és legoclsóbb, nem dárga (nem is olcsó)

Aldi - közel van, gyalogtávra, villmosmegállóból útközben, ha sokan vannak ynitnak új kassztá, jó mentes választék (tejterméktől leveles tésztán át a lapkenyérig), közepes ár

2022. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!