Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Vegák, vegánok! :) Mit szólnát...

Vegák, vegánok! :) Mit szólnátok, ha nyílna egy nektek szóló, állatieredetű élelmiszerektől mentes bolt a 12. kerületben, a Fodor utcában? Lenne érdeklődés a részetektől erre?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mennyien vásárolnátok egy ilyen boltban és megfelel-e a helyszín? Köszi a segítő válaszokat! :)

2021. ápr. 10. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

1. Nagyon messze van.

2. Minden számomra fontos élelmiszert meg tudok venni a Lidl-ben, Aldiban és társaikban.

2021. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok vegán, viszont szerintem rövid idő alatt csődbe mennél. A józan ész mondatja ezt velem. Csak egy csoportot kiszolgálni mindig rizikós. A másik meg az, hogy bárki be tud vásárolni a multiknál,interneten esetleg a piacon jóval kedvezőbb áron. Te ezekkel az árakkal nem fogsz tudni versenyezni, ráadásul fixen csak egy üzleted lenne.
2021. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy egy külföldi vegán bolt magyar franchise üzlete lenne csupa olyan termékkel, ami itthon egyáltalán nem ismert. :)

2021. ápr. 10. 12:27
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
3 Az mondjuk más, így jobban hangzik. Te tudod mennyi tőkéd van erre. Viszont ha a termékek amiket árulsz neten olcsóbban beszerezhető és/vagy nem lenne rá igény, akkor sajnos ugyanott vagy. 2es válaszoló vagyok. Még egy ideig "kutasd a piacot", tervezd meg a költségeket, aztán ha van pénz, meg elszántság, akkor vágj bele.:) Szerintem érdemes lehetne kírni a konkrét üzlet nevét, hátha úgy jönne relevánsabv vélemény is a célközönségtől.
2021. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

"Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy egy külföldi vegán bolt magyar franchise üzlete lenne csupa olyan termékkel, ami itthon egyáltalán nem ismert. :)"


Ez esetben egészen biztosan csődbe mennél.

2021. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Egyedi termékek biztosan bevobzanának sok embert, ami mondjuk csak nálad található meg, de ahhoz a vásárlókört is fel kell építeni, ami elég nehéz, jó helyen kell, hogy legyen..


Meg a multik áraival is versenyezni kell, magyarországon a jelenlegi években már nehéz a muktikkal versenyezni, ök nagytételben vesznek, így olcsóbb, arra is figyelni kell, hogy ne rohadjon rád.


A multik elosztják egymást közt, vagy adományoznak is, egy kezdőnél ez nehezen fér bele.

2021. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%

Normál esetben minden olyan alapélelmiszert meg lehet báhol venni, ami vegán - azaz állatmentes -, ezeket zöldségeknek, gyümölöcsknek, hüvelyeseknek, gabonaféléknek, olajos magoknak nevezik. Ezenböl mindent el lehet készíteni, amire valakinek szüksége van.


A húspótlószereket meg hasonlókat meg nem érdemes megvenni, mert ízre sem jók, túlárazottak és fölöslegesek.


Több éve vagyok vegán, eddig még nem volt shoa gondom bevásárolni megfelelö élelmiszereket. kifejezetten "vegán" akármiket meg soha nem vettem és nem is fogok, az csak lehúzás.

2021. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk ezt a kérdést inkább a pár tízezer fős vegán facebook csoportokban kellene feltenned, nem itt gyakorin. A marketing egyelőre így nem túl jó. :D
2021. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az lehet, de nincs facebookom és elvi okokból nem is lesz.
2021. ápr. 10. 14:30
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Én örülnék egy ilyennek, szerintem nem mennél csődbe, jó helyen lenne, csomó vegán hely van budán, de hozzám sajna nagyon messze van, sajnos errefelé semmilyen vegán barát dolog sincs, csak egy drága pinduri biobolt van, ahol inkább nem veszek semmit, mert olcsóbban megkapom ugyanazt rendelve.
2021. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!