Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Vegák, vegánok! :) Mit szólnát...

Vegák, vegánok! :) Mit szólnátok, ha nyílna egy nektek szóló, állatieredetű élelmiszerektől mentes bolt a 12. kerületben, a Fodor utcában? Lenne érdeklődés a részetektől erre?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mennyien vásárolnátok egy ilyen boltban és megfelel-e a helyszín? Köszi a segítő válaszokat! :)

2021. ápr. 10. 12:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
10 Elhiheted, hogy a kérdező sem tudná olcsóbban árulni a termékeit, mint az a biobolt.
2021. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%
Múltkor már el mondtuk, hogy ezt nem fogod tudni 1,8 millióból megvalósítani..
2021. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

"Az lehet, de nincs facebookom és elvi okokból nem is lesz."


Mondjuk az úgy gáz, mert mindenki ilyen csoportokban hirdeti magát, és a vegánok is itt kérnek segítséget, hova menjenek, mi a jó. :) Így kb csak úgy a vegánok nagy részétől zárkózol el.

2021. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon nehéz a multikkal és a webshopokkal versenyezni, ennél alaposabb piackutatásra lesz szükség mint egy gyakoris kérdés.
2021. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%
Csak úgy kíváncsiságból, milyen elvekkel ütközik a Facebook?
2021. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem kifejezetten a vegánokra építeni nem lesz annyira kifizetődő, érdemes lenne egyéb mentes élelmiszerek eladását is fontolóra venni. Ha te is vegán vagy, akkor nyilván nem kell olyan dolgokat árulni, ami nem fér bele az életmódodba (halolaj mondjuk), de glutén-, szója- és cukormentes dolgok is lehetnének.

A konkrétumokhoz sajnos nem értek, nem tudom, megvalósítható-e vagy érdemes-e, de szerintem ha tényleg különlegességeket árulnál, lehet benne fantázia. (a későbbiekre én javasolnám a péksütiket is, gyorsfagyasztott és fogyasztásra kész formában is, ha eleget tudsz tenni a feltételeknek)

2021. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Egy kis utótájékoztatás: Belevágtam, június óta megy és egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy a hurrogók, csődöt jósolók totál zöldségeket (haha) hordtak itt össze.

Közlöm veletek, hogy messze várakozáson felül pörög a bolt. A legjobban a különböző, főleg füstölt húspótló ételeket viszik, de minden szuper jól fogy. Az összes hónap eddig 100% pozitív mérlegű, konkrétan nem szeretnék belemenni, de bőven milliós feletti a profit minden hónapban.


Decemberre lesz a kínálatban vegán töltött káposzta töltelékbe való, mindenkit várok szeretettel, aki nem szeretne lemondani a karácsonyi ízekről, csak mert húsmentesen étkezik! :)

2021. nov. 17. 12:34
 18/24 anonim ***** válasza:
Super. Az üzlet neve és pontos címe?
2021. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy szóltál, én menni fogok! Ünnepekkor mindig hiányolom a hagyományos ünnepi ételeket, remélem lesz majd vegán húsvéti "sonka" is! Online lehet rendelni tőletek? Mi a neve a helynek?
2021. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem lehet véletlen hogy ma kattintok erre a kerdesre és ma jön a válasz, hogy megnyitottad :D

Gratulálok :) a bolt neve engem is érdekelne, szeretnék elmenni

2021. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!