Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Más is időpocsékolásnak...

Más is időpocsékolásnak tartja a fél napos nagybevásárlást, és inkább házhoz szállíttat?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint sokkal jobb házhoz hozatni a vásárolt áruk nagy részét, mert a nagybevásárlásra szánt időt értelmesebb dolgokkal is el lehet tölteni, arról nem is beszélve, hogy cipekedni sem kell annyit (még autó esetén is megterhelő lehet, ha valaki emeleten lakik, és lift nincs). Persze néhány kényesebb dolgot, mint a pékárut, zöldséget, gyümölcsöt jobb "hagyományosan" megvenni, mert azokat jó látni vásárlás előtt, de azokat gyorsan meg lehet venni a közeli boltban/piacon, és nem túl megterhelő cipelni.

2021. máj. 22. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Jopár éve házhozszállítással rendelek. Pekarut, zöldséget és gyümölcsöt is. Korona előtt se sűrűn jártam élelmiszerboltba, azóta meg tán havonta egyszer, ha valami lemaradt és nagyon kell
2021. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem szallittatok semmit sehova ... az elelem beszerzesnel szeretem megfogdosni a dolgokat ... amugy is szemmel vasarolok ... nekem ne Joska-Pista vallogassa ossze a dolgaimat ... majd en kivalasztom (persze ettol lehet hazhoz szallitas, de abbol amit en valogattam ki!)
2021. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem tartok nagybevásárlást, mindenből annyit veszek amennyi éppen kell, azt meg szeretem jól megnézni. A hiperek webshopjai nem naprakészek, sok minden nincs benne.
2021. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
kapálni,még értelmesebb lenne .
2021. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk nem fél nap a nagybevásárlás sem. Nem kell rá annyi idő, ha hatékonyan csinálja az ember.
2021. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha fél napig tartana, annak tartanám. De két óránál több még sosem ment el rá, az is csak akkor ha több üzletet jártam végig.
2021. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Én nem
2021. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Sosem vásárolok fél napig, 1 óra alatt megjárom, hetente-kéthetente megyek el és annyi dolgot veszek, ami 2 nagy szatyorba belefér és akit fel tudok emelni, mert az 5.-en lakunk és nincs lift és lusta vagyok kettőt fordulni. Nem szeretem az online bevásárlást
2021. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Ki vásárol be egy fél napig...????


Én hetente egyszer vásárolok. Fél óránál nem tart tovább.

2021. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Azert mert te haszontalannak tartod es neked fel napig tart, meg masnak nem!🤣🤦
2021. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!