Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet venni szár zellert?

Hol lehet venni szár zellert?

Figyelt kérdés

Melyik nagyobb boltba láttatok már szár zellert?


Nem a gumós zellerre gondolok.



#szár zeller #nagyobb bolt
2021. jún. 28. 08:33
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
akkor a szárzeller is ízleni fog, sokkal enyhébb az aromája (én a gumós zöldjét nem tudom megenni), és sokkal lédúsabb. én hummuszba szeretem mártogatni vagy valamilyen joghurtos szószba
2021. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Én szeretem a gumós zöldjét is, de kíváncsi vagyok a szár zellerre is nagyon.


17-es túlzott kíváncsiságát nem igazán értem amúgy ételek és italok élelmiszerbolt kategóriába minek a szárzeller kérdését :D


Ezen amúgy kamilláztam is, mert minek na? Mit lehet még a szárzellerrel csinálni?


Nem vagyok troll nem fogom senkivel megetetni aki utálja, hogy azt mondom neki, hogy saláta, közben meg zeller. Egy az ízéből rájönne, kettő nem vagyok szemét, se bűnöző.


Nekem kell a szárzeller!


Egyébként szerintem te is kamilláznál ilyen kérdésen, ha ilyet kérdeznének tőled. :D Ez a kérdés bizonyos helyzetekben, szakmákban jogos, de egy kis pont embertől akinek bakancslistája egy szárzeller kipróbálása és étrendjébe való beillesztése a nem tartozik magyarázattal kategória.

2021. jún. 28. 11:54
 23/42 qkker1 ***** válasza:
78%

"4-es gondolom nagy városi vagy pesti vagy.


Tudom hol vannak a zöldségek a Penny-be"


Vagy mégse?



"Oh a zöldséges pultnál lévő hűtőpultra nem is gondoltam, van mikor szoktam nézni"

2021. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

23-as miért van olyan érzésem, hogy kötözködsz?


Tudod mit higgy amit akarsz nincs kedvem gyászidőt megélve sem semmikor olyanokkal foglalkozni akik láttatlanba lenézik a másikat.

2021. jún. 28. 13:17
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a kiváncsiskodo:D én ehhez a recepthez használtam egyébként és isteni finom: [link]
2021. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 qkker1 ***** válasza:
73%
Én nem nézlek, le csak te voltál nem kicsit nagyképű a beszólásoddal, most meg kiderült, hogy igazam volt.
2021. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

26- os mégis mivel szóltam be?


Idézd már ezt is.

2021. jún. 28. 18:13
 28/42 A kérdező kommentje:

4-es gondolom nagy városi vagy pesti vagy.


Erre gondoltál?


Akkor te értetted félre. Ezzel csak próbáltam jelezni hogy én nem pesti vagyok hátha írnak vidékiek is, mivel én vidéki vagyok és a kínálat itt kevesebb.


Semmi beszólás nem volt ezzel a részemről. Ne haragudj de ezt félreértetted.

2021. jún. 28. 18:15
 29/42 A kérdező kommentje:
25-ös köszönöm a mártogatós receptet, nem tudom, hogy te vagy-e 26-os aki nagyon nagyon félreértett, de ha úgy kérdezted volna hogy ki akarod próbálni akkor nem éreztem volna azt abból a kérdésből, hogy minek nekem a szár zeller 🙂 hogy hu hát mi rosszat tettem hogy én szár zellert szeretnék enni mert olyat még nem ettem. Tényleg nem tudom elképzelni mi másnak kellene nekem a szárzeller? Olvastam hogy csipszet is lehet készíteni belőle és ezt is szeretnék készíteni.
2021. jún. 28. 18:20
 30/42 A kérdező kommentje:

Bár szerintem 25-ös és 26-os nem ugyanaz a személy és valószínűleg azt a válaszom nézte beszólásnak pedig nem az volt.


A hűtőpult meg tudod kinek jut eszébe ilyen melegbe és ha épp nehezebb a gyász.

2021. jún. 28. 18:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!