Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szupermarketekben Euro-val...

Szupermarketekben Euro-val fizetés hogy működik?

Figyelt kérdés
Bármelyik kasszánál lehet, vagy ki van jelölve mondjuk egy bizonyos kassza? Adnak vissza euróból forintot, vagy nincs visszajáró és pontosan kell fizetni, pár forinttal kipótolva az eurót?
2021. júl. 30. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ahol ki van irva, ott altalaban minden penztarnal elfogadjak, de a visszajarot forintban kapod es amugy eleg verlazito arfolyamon szamolnak.
2021. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ki van írva ahol elfogadják, illetve visszajárót ft-ban adnak vissza
2021. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Inkább add nekem annyiért, amennyiért a boltban váltják!
2021. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Az árfolyam olyan kedvezőtlen, mintha kb. 20 százalékkal drágábban vásárolnál.
2021. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Minden kasszánál elfogadják, de általában csak bankjegyeket. A visszajárót forintban kapod.
2021. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tehát akkor ez is olyan dolog, hogy fizetni lehet vele, de úgy sz@r az egész, ahogy van. Tipikus magyar dolog.
2021. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 tevedes, mas orszagokban is ez van a boltokban, ahol elfogadnak idegen valutat. A keszpenzzel egy csomo koltseg van, nekik is valtani kell, kulon piszmogni vele, maskepp konyvelni, stb. Ez mind plusz koltseg, es igazabol ok tesznek neked szivesseget hogy egyaltalan elfogadnak mas valutat, ugyanis semmi sem kotelezi oket ilyesmire.
2021. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7


Elnézést kérek, de engem az miért érdekeljen, hogy nekik piszmogni kell vele? Szervezzék meg. Ők tesznek nekem szívességet? Istenem, ez a meghunyászkodó hozzáállás. Én vevő vagyok, aki bemegy oda vásárolni, érted? Nem ő tesz nekem szívességet, hanem én oda mentem vásárolni, azaz költeni a pénzemet, igénybe vettem egy szolgáltatást. És egyébként is, van egy nemzetközi árfolyam, amitől szemétség nagyban eltérni. Máshol is lehet fizetni külföldi valutával persze, csak nem mindegy, hogy miként számolják el.

2021. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy Magyarorszagon a hivatalos fizetoeszkoz a forint, es ez torvenybe is van iktatva? Semmi nem kotelezi a boltokat hogy barmilyen mas fizetoeszkozt is elfogadjanak, meg akkor se ha bemesz a 17 eves arrogans kis pofaddal es mar a bejaratnal vered a nyalad hogy te itten a VEVO vagy, EUROT hoztal es azonnal kuldjenek valakit aki kinyalja a s*ggedet is.
2021. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9


Azigen. Szépen kinyílt a pics@d. Előjött az igazi éned, mi? Aztán én vagyok az arrogáns.

2021. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!