Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Vajon ki lett fizetve a...

Vajon ki lett fizetve a rendelésem?

Figyelt kérdés

Rendeltem online a Tescotól.

Ajándékba küldöm valakinek a csaladból a rendelést. Lefagyott a fizetés végén az applikació.

Az értesítő emailen online fizetés szerepel,de a bankomban nem zárolták az összeget, tudom hogy csak szállítás, átadás pillanataban vonják le vég összeget, ha minden stimmel. De most nincs nyoma. Mivel ajándék és nehéz anyagi helyzetben van akinek küldöm NAGYON ciki lenne, ha meglepetesből ki kellene fozetnie. :(

Ötletek esetleg hol nezzek utana, vagy most hogy van a levonas, mert legutóbb 1 eve rendeltem tőlük. Köszönöm a valaszodat!



2021. febr. 24. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Hát szerintem hívd fel az ügyfélszolgálatukat, ők tudnak a legtöbbet erről, vagy a bankodat, hogy zárolták-e csak nem látod. De valszeg nem zárolták. Ha lefagyott fizetés közben, esélyes, hogy nincs kifizetve. Tesco ügyfélszolgálatot, vagy akit kell, azt keresd fel.

Nekem más kajarendelős oldallal volt ilyen, és nem fizetődött ki, kpban kellett rendeznem később.

2021. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Mondd le és rendelj újra!
2021. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Hamar kiderül, hogy ők nem rendeltek semmit, kétlem, hogy kifizetnék.
2021. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Nézd meg a Tesco oldalán az aktív rendeléseidet, ezen a linken ha belogolsz, akkor látod, hogy van-e rendelés:

[link]


De ha elment, akkor küldeni szoktak egy emailt visszaigazolásnak.

Ha nem kaptál, akkor az elözö linknél látni lehet, hogy a kosár nincs elküldve, ilyen esetben újra meg tudod próbálni a fizetést.

2021. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!


Az értesítő emailen, mint írtam. Az online fizetés szerepelt,csak a bank nem zarolta a keretosszeget, ahogy regebben tette.

Ügyfél szolgálatot nem lehetett elérni.

Tegnap este megérkezett a csomag! Ki volt fizetve, átadás előtt levonták a számlámról. Fuu nagyon izgultam egész nap!

2021. febr. 26. 06:45
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha az emailban benne van az online fizetés, az azt jelenti, hogy elfogadták. Az összeget meg tényleg csak a kiszállítás után vonják le.


De örülök, hogy minden rendben ment!

2021. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!