Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tescoban kapható torták...

Tescoban kapható torták nagyon gagyiak? Vagy nem olyan rossz ízűek? Mit gondoltok, milyen a minőségük?

Figyelt kérdés

Egy születésnapról van szó. Hamarabb is eszembe juthatott volna, és a cukrászdában nem vállalták már a mai napra a sütését, csak holnapra leghamarabb. Nekem viszont fontos volna még ma, így muszáj volt a Tescoból venni tortát.

Mit gondoltok, ugye nem nagyon "műanyag" gagyi torták? Nem marad el sokkal a minőségük a cukrászdai tortáktól? Evett már valaki tescos tortát? Milyen volt?

(Sacher torta egyébként)



2021. aug. 16. 09:36
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
91%
Szicília citrom torta volt a neve amit én ott vettem legutóbb szülinapra. Valami iszonyat finom volt. Egyszerű kis torta, citrom mázzal a tetején.
2021. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
88%
Egész jók. Eddig egyszer csalódtunk benne, idén. Oroszkrém tortát vettünk, és a hab a tetején rohadt savanyú volt. Olyan volt mint a tejszínhab, csak keményebb. Nem volt buggyant, nem úgy volt savanyú, hanem mintha citromlével csinálták volna. Ezt leszámítva mindig jó volt amit vettünk. Annyi pénzért nem igazán lehet jobbat venni. A cukrászdai árak nagyon elszálltak (felén 1000 Forint 1 szelet), annyit egyszerűen nem ér meg egy torta. A Tesco-sok 22-24 szeletesek (nálunk), és 3 ezer Forint körül vannak. Tehát egy cukrászdai az úgy 760%-al drágább ehhez képest. Ennyit felárat sosem fog megérni.
2021. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
A Dobostortájuk elég hulladék lett az évek folyamán.
2021. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
21%
Én nem ennék ilyen boltban készen kapható "tortát", mert tele van egészségtelen összetevővel. Egyszer összehasonlítottam egy tesco krémest egy jó cukrászdaival, hatalmas különbség van köztük ízre is. Ha nem lenne más megoldás, én rendes helyről vennék sütemény szeleteket torta helyett. De sütni lenne legjobb, ha belefér az időbe. 1-2 óra alatt megvan. A kb 10 alapanyagból készülő sacher torta tescos változata 30 összetevőből áll, valószínűleg a többi 20 tartósító, színező, állományjavító, stb.
2021. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
37%
Már ott el van cseszve, hogy bolti. Ha jó sütit akarsz, akkor otthon csinálod magad. Ezek a „gép ízű” torták mind pocsékak. Tele kell nyomni óket az eltarthatósági jogszabályok miatt adalékanyagokkal, illetve az eladhatóság miatt olyan szín és állagjavítókkal, amit otthon a büdös életben nem.használnál. én a bolti ízt sosem tudtam megszokni, legyen az teszkó, vagy a város legmenőbb cukrászdája. Nagyon más, és én ezt rossznak élem meg. Volt már olyan többször, hogy a bolti tortát egyszerűen félbehagytam, mert olyan rossz volt. Nem örülnék neki, ha ilyet kapnék... Vannak egy óra alatt összedobható torták, inkább szánd rá az idődet! Akár ilyen dobozos torta porok. Vagy ha van sütőformád, akkor egy gyümölcstorta, jó nyárias ízekkel.
2021. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
47%

Sok cukrászdában van így úgy hűtőben tartalékban mindig sütemény.

Samosokban pl...

Vagy különböző szeletekből is lehet torta.


Tacskósan Ósanosat én a legvégsőnek hagynám csak.

2021. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
81%

"Ha van rá lehetőséged süsd meg te, igaz nem lesz olyan szép, de legalább finom."


Vagy mégse, ha nem tud sütni.

2021. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
47%

15-ös vagyok.

Akik lepontoztak, (meg a 16-ost) azoknak felhívnám a figyelmét, hogy azzal kezdtem, hogy "én nem ennék..." Ti nyugodtan egyétek. Még tudom ajánlani nektek az albán pékségeket is😂😂😂

2021. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom milyen ízűek, az összetétele alapján sem vennék. Rettentő gagyi a Tesco torta, de van olyan, akinek csak az számít, hogy torta legyen. Én ilyen esetben 100x jobban örülnék egy kiló baracknak. Tescos tortát egy az egyben dobnám ki.
2021. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
9%
#18 Én voltam a 16 is de direkt felpontoztalak. Úgy látom van akinek a tacskós süti a mindene.
2021. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!