Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tescoban kapható torták...

Tescoban kapható torták nagyon gagyiak? Vagy nem olyan rossz ízűek? Mit gondoltok, milyen a minőségük?

Figyelt kérdés

Egy születésnapról van szó. Hamarabb is eszembe juthatott volna, és a cukrászdában nem vállalták már a mai napra a sütését, csak holnapra leghamarabb. Nekem viszont fontos volna még ma, így muszáj volt a Tescoból venni tortát.

Mit gondoltok, ugye nem nagyon "műanyag" gagyi torták? Nem marad el sokkal a minőségük a cukrászdai tortáktól? Evett már valaki tescos tortát? Milyen volt?

(Sacher torta egyébként)



2021. aug. 16. 09:36
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
34%

20-as!

Igen, vannak itt nagy ínyencek.

Csak nem értem, hogy a saját véleményükön kívül miért nem fogadnak el mást. Bár véleményük sincs, csak szeretik a cukrozott, hidrogénezett növényi zsírt.

2021. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
80%
Inkább süss otthon tortát! Olcsóbb is, és ráadásul abból nem lesz kispórolva az alapanyag.
2021. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
62%

22!


Hogy a viharba lenne olcsóbb. Minőségi alapanyagok, víz, gaz, villany, plusza belefektetett munka többé kerül. Hameg nem tud sutni, baxhatja

2021. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
81%
Tesco ból nem vettem még de azok amik az auchanban vannak nagyon finomak főleg ha frissek
2021. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
43%

22-es! Mi az, hogy nem tud sütni? Mert ha nincs sütője, vagy ideje, akkor nem tud sütni. Egyébként elolvassa a receptet és már el is tudja készíteni. Egyébként rengeteg sütés nélküli torta is van.

Az alapanyagok ára 1500-1800 Ft, a sütéshez használt áram 60-70 Ft, mosogatáshoz a víz 20 Ft. A Tescoban 3700 Ft a sacher torta.

2021. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
75%
#25: Ez közel sem ennyire egyszerű, ugyanis kell hozzá akarat is. Én is ugyan ezt szoktam mondani a női kollégáimnak, mondjuk ha olajat, szűrőket, fékbetétet, stb.-t kell cserélni a kocsin. Kell hozzá 2db 2000 Forintos szerszám, meg 10 perc szabadidő. Gondolhatod, hogy milyen reakciót szoktam kapni rá. Sokan elvből elutasítanak mindenféle szerelést, mert "az úgyse menne nekem". A sütéssel is így vannak sokan, inkább meg se próbálja és anélkül rávágja hogy nem tud sütni. Nincs ezzel baj, el kell fogadni, hogy nem akar vele foglalkozni. (Nem a #22 voltam.)
2021. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
74%

Köszi az üzenetet, Mirtyle!


Idezlek:"Na mert aztán egy piskóta meg egy puding elkészítése rá egy kis gyümölcsel felér egy agymutettel 🤦‍♂️"

Nem, draga, ez nem ér fel egy agymutettel. De ez nem is torta, ez egy trutyi. Arról nem is beszélve, hogy messziről sincs köze a Sacher tortához.


25!


Sacher tortát akar. A Sacher tortát sütni kell. Az alapanyagok 6 szemelyre ( Ami egy miniatűr torta, átlag embernek ekkora -formája nincs otthon. Jó esetben a hagyományos, 20cm karikaja van, ami 16-20 adagos, tehat a receptet harommal kell szorozni. )

150 gramm liszt

5 gramm sütőpor

75 gramm porcukor

7 gramm cukor

150 gramm vaj

150 gramm étcsokoládé

6 darab tojás

8 gramm vaníliás cukor

150 gramm baracklekvár

Tegyük fel, mliszt meg cukor van otthon, tehat extra csak tojas kell, vaj, baracklekvar. Tesco etcsoki 100gr 219ft. Ebből eleve 2 kell, az 438ft. Xar minőségű csoki, de olcsó, ugye. Legolcsóbb, szintén kimondottan "magas minosegu" tesco baracklekvar 325ft. Tesco vaj, 100gr, 279, ebből megintcsak 2 kell, tehat 558ft. Tojás, 10db doboz, 589ft. Ez így együtt 1910, de mondom, a liszt, cukor, sütőpor,vaníliás cukor is. Ha életében nem sütött még, akkor nem 3 perc alatt fogja megoldani. Arról nem is beszélve, hogy kellene hozzá tortaforma, habverő, stb, ami nem alap háztartási felszerelés annál, aki nem süt.

2021. aug. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
87%
Ah, a bevonatot kihagytam, az plusz 200gr csoki, tehat hozza jön még 438ft, tehat 1910+438, az 2348ft. Mondjuk a csoki bevonatot temperálni kell, amihez ugye tudni kell, mit jelent, azt se sokan tudják azok közül, akik nem sütnek. A tescos Sacher torta 1,135kg, tehet kb 10 szeletes, egészen pontosan 3744ft. Az általam talált recept google első találat, ezt épp enm szoktam sutni- 20 perc az előkészítési idő, és 1 óra 5 perc alatt készül el.
2021. aug. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
23%
Ez már azért vetekszik az életre való alkalmatlanság fogalmával... de ha otthon nincs knyhafelszerelés, akkor még mindig át lehet menni ismerőshöz/rokonhoz. Megoldást kellene keresni, nem a kifogásokat.
2021. aug. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Na én meg nem ettem tescós tortát, de sz*r cukraszdait már sokat. És azok meg drágák is. Sugok: valahonnan a Tesco is veszi ám!

Igazából nagyon kevés helyet ismerek ahonnan vennék tortát na de azok 800 Ft/szelet körül mozognak.

Akkor inkább két szelet finom mint egy egész torta ami vacak.

2021. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!