Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tescoban kapható torták...

Tescoban kapható torták nagyon gagyiak? Vagy nem olyan rossz ízűek? Mit gondoltok, milyen a minőségük?

Figyelt kérdés

Egy születésnapról van szó. Hamarabb is eszembe juthatott volna, és a cukrászdában nem vállalták már a mai napra a sütését, csak holnapra leghamarabb. Nekem viszont fontos volna még ma, így muszáj volt a Tescoból venni tortát.

Mit gondoltok, ugye nem nagyon "műanyag" gagyi torták? Nem marad el sokkal a minőségük a cukrászdai tortáktól? Evett már valaki tescos tortát? Milyen volt?

(Sacher torta egyébként)



2021. aug. 16. 09:36
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
74%

29!


Ne haragudj, de a robotgép és a tortaforma nem alapfelszerelés annak, aki nem szokott sütni.

2021. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
23%
31, oda van írva, hogy akkor mi a teendő. És oda van írva mégvalami, amit megint nem tettél. Megoldás helyett megint a problémát keresed... 🤦‍♂️ sosem lesz ehető tortád neked sem.
2021. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező!

Milyen volt a Tescos torta, hogy ízlett?

2021. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
87%

32!


De, nekem lesz ehető tortam mert tudok sütni, szoktam is, ergo van itthon alapanyag és eszköz is hozzá. A megoldás meg rég még van a problémára, vett egy tortát.

2021. aug. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Ami hányásízű. Jó étvágyat 🤢🤮
2021. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
82%

"Ez már azért vetekszik az életre való alkalmatlanság fogalmával... de ha otthon nincs knyhafelszerelés, akkor még mindig át lehet menni ismerőshöz/rokonhoz. Megoldást kellene keresni, nem a kifogásokat."


Megtalálta a megoldást. Elmegy és vesz egyet. Az életre való alkalmatlanság ott kezdődik, ha azt írná, hogy se sütni nem tud, se venni nem tudja hogyan kell, most mit tegyen.

2021. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!