Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Sokan sokat trükköznek (lopnak...

Sokan sokat trükköznek (lopnak) a Tescoba az önbevásárló készülékkel?

Figyelt kérdés
hallottam hogy sokan azt a kütyüt használják és sok terméket így ingyen kivisznek mert nem csippantják be, a fizetéskor meg nincs tételes ellenőrzés, ha kap is véletlenszerűt akkor meg benyögik hogy "elfelejtették" lecsippantani és akkor csak ki kell fizetnijük, jogi retorzió nem éri őket.

#Tesco #lopás #shop #scan #trükközés #önbevásárló készülék
2021. okt. 22. 20:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Én pl a bio banánt mindig rendes banánnak ütöm be, soha senki nem vette észre.
2021. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem sikerült még semmit lopnom, igaz nem is próbáltam sokszor. De nem is bizom abban, hogy át tudnám verni a gépet. A gépben mérleg van, kamera, vonalkód olvasó, és ott állnak a segítő biztonságiak, ja és a gépet kívűlről is figyelik kamerával.
2021. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván van, aki trükközik. De aki ezen szórakozik, az többnyire eddig is trükközött. Összességében megéri nekik, mert nagyon nem olcsó ám a munkaerő.
2021. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Félre értitek!


NEM az automata kasszáról beszélek, hanem arról a szkennelő PDA-ról amivel vásárlás közbe csippantod be a terméket ott ahol leveszed a polcról. Azzal elméletbe lehet tényleg így trükközni ahogy fent leírtam.

2021. okt. 22. 20:44
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Ok, én nem találkoztam ilyen szkennelő pda-val, nem is tudom mire gondolsz.
2021. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk még nincs ilyen, külföldön is csak most kezdik bevezetni - tudtommal.
2021. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Erről beszélek:


[link]

2021. okt. 22. 21:06
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
A férjem valami drága magkeveréket szokott diákcsemegének lemérni (általában scan and shoppal vásárolunk), kb feleannyiba kerül. Volt, hogy ellenőrzést is kaptunk, becsippantotta a pénztáros, látta, hogy megvan és nem foglalkozott vele tovább.
2021. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%
Tegnap is voltam tescoban, hétfőn egy másikban, de életemben nem láttam még ilyet
2021. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem Magyarorszagon élek, nálunk vagy 10 éve működik ez a rendszer. Bele van kalkulálva, hogy nem mindenki lesz tisztességes. Nekem nem férne bele se a bio banános történet, se a magkeverékes. Pár éve volt itt egy kérdés, ahol az egyik hozzászóló elmesélte, hogy ő rendszeresen pakolja át a draga terméket az olcsóbb csomagolásába, így az esetleges ellenőrzésnél sincs problémája. Nekem ez se far bele. Mondjuk én akkor is jelzek az ugyfelszolgalatnak, ha online rendelésnél valami plusz került az én rendelésembe, ami nem lett felszámolva. Dehat ugye nem vagyunk egyformák. Gondolom a banános vagy a magos hozzászóló nem gondolja, hogy ő lop, pedig bizony azt teszi és nagy eséllyel eszméletlen módon felháborodna, ha egy alkalommal a kasszás az ő mintájukra az olcsóbb termékét drágábban számolna el.
2021. okt. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!