Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Sokan sokat trükköznek (lopnak...

Sokan sokat trükköznek (lopnak) a Tescoba az önbevásárló készülékkel?

Figyelt kérdés
hallottam hogy sokan azt a kütyüt használják és sok terméket így ingyen kivisznek mert nem csippantják be, a fizetéskor meg nincs tételes ellenőrzés, ha kap is véletlenszerűt akkor meg benyögik hogy "elfelejtették" lecsippantani és akkor csak ki kell fizetnijük, jogi retorzió nem éri őket.

#Tesco #lopás #shop #scan #trükközés #önbevásárló készülék
2021. okt. 22. 20:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%
Na igen... Nekem nem fér bele a lopás az életembe semmilyen formában.
2021. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 LuckyLevi ***** válasza:
54%

Orulok, hogy azert meg vannak ilyen emberek.

Amugy nem ertem miert jo lopni? Mindenki kleptoman? Nalunk is a cegnel 30 cent volt a sor (amugy 1£ folott lenne az a sor, de lehet inkabb 2£). Egyik dolgozo papiron vett 10 uveggel, de 12 uveget vitt haza. 2 uveg sor 60 cent... Mit fog kezdeni azzal a 60 centtel? Nekem az ilyen ember valahol annyit is er. Persze aztan elfelejti az ember, meg nekem is vannak ilyen rokonaim, szoval nem tudok ezzel mit kezdeni. De mikor ilyet latok az eleg szomi.

2021. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk ha kiírnád, hogy nem Mo-n élsz, nem nézne mindenki hlyének :D
2021. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%

#12 "Nem vagyok hajlandó támogatni olyat, ami munkahelyek megszüntetésével jár"

Sajnos a pénztárosok is sokfélék. volt olyan, aki rendreutasított, amiért 10 üveg sört föltettem a szalagra. Legközelebb UGYANŐ, mert csak egyet tettem föl, és bemondtam a mennyiséget. Az automatával nincs ilyen gond.

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de a robotpénztárhoz kapcsolódik.

2021. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
82%
Én is elszomorodtam, hogy ennyien lopnak és még büszkék is rá.
2021. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!