Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Egy boltban, ha a termékek...

Egy boltban, ha a termékek egymás mögött vannak, akkor abból hanyadikat veszitek el? És miért?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 20:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Közepéről mindig.

Az elsők mindig használtabbak a sok fogdosástól, az utolsók meg ilyen észrevett és eladók által hátrapakolt elsők.


Középsőket általában csak az árufeltöltő piszkálta.

2021. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Én is a 2.at, vagy a 3.at, de én kényszerbetegség miatt 😀 Jó tudni, hogy más is szokta ezt csinálni, mindig félek, hogy rám szólnak...
2021. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Általában rá szoktam nézni, hogy lejárat későbbi-e a hátul lévőknél. Ha igen, akkor azért azt veszem el, mert tovább jó. Ha meg ugyan az, akkor azért azt, mert minek tegyem vissza, ha úgy is mind ugyan addig jó?

Persze ez inkább olyan termékeknél igaz, ami romlandó vagy nagyon lassan fogy. Pl tejtermékek, tojás, előrecsomagolt felvágottak, stb.

Egy zacskó chipsnél vagy üveg üdítőnél nem szórakozok ilyennel, elveszem az elsőt.

2021. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Dolgoztam boltban, mindig az új árut kellett hátratenni, hogy a régi fogyjon el hamarabb. Így mindig hátulról veszek el mindent.
2021. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

Boltban dolgozom. Én mindig előre teszem a friss árut, mert a vásárlók mindig széttúrják, és csak azért is a hátsót veszik ki.

Így legalább nem kell mindig átpakolnom az egészet, a vásárlók meg mosolyogva viszik a régit.

2021. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb boltban hátra kell pakolni a friss árut ezért elsőt sosem veszek el, inkább középről.
2021. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Én is hátulról szeretem.
2021. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Sose veszem el az első cuccot, akkor sem, ha nem kaja, hanem pl műszaki cikk
2021. nov. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
attol függ miböl tejfől ,tej,tejszin mindegy az első is jó nekem csak ne legyen horpadt,izesitet joghurtok pedig az amelyik íz kell vagy szeretjük.
2021. nov. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Dolgoztam boltban. Volt ahol direkt hátra pakoltuk a régi cuccokat, mert a hulye vevők onnan vették el, és nem győztük utánnuk a takarítást. Így legalább nem volt közeli szavidős akciózás.


Én az elsőt veszem el mindig, ha olyan ránézek a szavidőre és ha közeli akkor hátrébb nyúlok. De sohasem túrom szét a polcot miatta. 2-3nap miatt meg pláne. Illetve akkor, ha sérült a doboz, vagy hiányosnak tűnik. Selejtet nem fogok teljesáron megvenni!

2021. nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!