Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Libacombot és mellet egyszerre...

Libacombot és mellet egyszerre sütőszsacskóban lehet sütni egymás mellett? Megsülnek egyszerre? Hány hőfok, mennyi idő?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert van két combom és egy mellem két részre vágva. Úgy terveztem hogy befűszerezem őket és berakom a hűtőbe, egy combot és mellet egy zacskóba. (Mivel egy evésre két comb egyszerre sok lenne.) Kérdés, hogy megsülnek-e egyszerre? Hány hőfokon süssem mennyi ideig utána mennyi hőfokon pirítsak rá?
2020. nov. 10. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A sütési időt nem tudom, soha nem sütöttem még libát.... de én simán szoktam együtt sütni olyan dolgokat is, amiknek más idő kell, szimplán később rakom be az egyiket, vagy korábban veszem ki.

Nálam csak annyi a feltétel, hogy ne legyenek nagyon eltérő dolgok amik átvennék egymás ízét, pl. azért almás sütit nem sütnék együtt egy rakott krumplival. :D

2020. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi együtt szoktuk sütni.
2020. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán sütheted együtt!

Hiszen ha egészben sütjük a libát, akkor is együtt sül a comb + a melle. :)

2020. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2020. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!