Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Milyen sűrűn csináltok nagybev...

Milyen sűrűn csináltok nagybevásárlást?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 18:22
A kérdező szavazást indított:
Hetente.
Hetente kétszer.
Kéthetente egyszer.
Havonta egyszer.
Egyéb, leírom.
38 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem szoktam nagybevásárlást csinálni, ennek még a fogalmát se értem.Mindent akkor veszek, amikor el akar fogyni.
2021. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy az 1-es írja, én is úgy.

Esetleg így, karácsony előtt csinálok nagyobb bevásárlást.

2021. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Soha
2021. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Havi 1.

Ilyenkor veszek olajat, többféle tisztítószert, pelenkát, nagyobb adag kutyakaját, húst sokat, meg minden elálló dologból több tételt, 1 karton tejet stb

Vagy 50e elköltök.

Utána már csak a zöldségesbe, pékségbe ugrok be néha pótolni a zöldárut, pékárut, tejterméket.

2021. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-eshez csatlakoznék, az olaj, cukor, kávét, ilyesmit megveszem 1 hónapra előre, de a többi dolgot húst, pék cuccokat nem.
2021. dec. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hetente szoktam elmenni egy nagyobb bevásárlásra, amikor megveszem azokat, amik épp elfogytak. Hét közben pedig csak beugrok a boltba, ha épp olyan akarok főzni vagy enni, ami nincs itthon
2021. dec. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!