Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ott dolgozók, hogyan viszonyul...

Ott dolgozók, hogyan viszonyultok a vásárlók szatyrának eredetéhez?

Figyelt kérdés
Pl. zavar, ha egy konkurens cégé? Ha a tietek, felmerül, hogy esetleg most lopta? (vásárló vagyok, és valaki szerint felmerülhet)
2022. jan. 9. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
????
2022. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
????
2022. jan. 9. 18:30
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

mivaaaan....????


Életemben nem kérdezte még senki, hogy honnan van a cekkerem... :-D :-D

2022. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2022. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#3 "Ott dolgozók", így kezdtem a kérdést.

#4 Igen, a végén linkeltem ezt. Ha zavar, jelentsd nyugodtan, bár ez a kérdés a dolgozóknak szól, a másik a vásárlóknak.

2022. jan. 9. 18:57
 6/21 A kérdező kommentje:
Bár azt is itt kellett volna kiírnom... Egybe kellett volna, csak eleinte nem akartam megkérdezni a dolgozókat, csak ott felmerültek lopási kérdések...
2022. jan. 9. 19:00
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Mondd, orvos latott mar? Kezelni ugyanis kene, az biztos.


Segitek: netto lesz*rja mindenki, a boltvezeto, a polcfeltolto meg a penztaros is hogy milyen reklamszatyorral mesz be es hidd el, azt sem feltetelezik senkirol azonnal hogy lopott, ha a 'sajat' szatyruk van nala.

2022. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Rendszeres poén a vásárlók a részéről, hogy Intersparos, Auchanos szatyrot vesznek elő és abba pakolnak. (Tescoban dolgozom.) Poénként is kezeljük. Egyébként én jobban kedvelem azokat, akik hoznak saját szatyrot, mint azokat, akik mindig vesznek. Főleg nyár elején, volt, aki 4-6 zacskót kért. Abból a vékony gyengéből, ami jó, ha nem szakad szét, míg hazaér. Inkább jöjjön a tartós Auchanos szatyorral, minthogy minden vásárlásakor elhasználjon 4 szatyrot.
2022. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Persze, már megvolt a délutáni vizit ;)
2022. jan. 9. 19:09
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm, megnyugtató
2022. jan. 9. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!