Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ott dolgozók, hogyan viszonyul...

Ott dolgozók, hogyan viszonyultok a vásárlók szatyrának eredetéhez?

Figyelt kérdés
Pl. zavar, ha egy konkurens cégé? Ha a tietek, felmerül, hogy esetleg most lopta? (vásárló vagyok, és valaki szerint felmerülhet)
2022. jan. 9. 18:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

Mi Olaszországból vett Conados szatyorral menősködünk.:D

Szerinted ki nem tojja le, hogy pénztáros Julcsi mit gondol?

Szerintem fel sem ismerik olyan színes/mintás.

2022. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#11 Az más, túl messze van, nem is ismert erre. Egy más profilú láncé is más, pl. MediaMarkt. De valóban úgy tűnik, hogy normális ember nem foglalkozik vele...
2022. jan. 9. 19:51
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Dolgoztam Tescoban, egyszer egy vásárló Lidl-s BEVÁSÁRLÓKOCSIVAL jött vásárolni. A legközelebbi Lidl vagy 15km-re volt. Igazából senkit nem érdekelt, én mosolyogtam egy jót és ennyi.
2022. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Na igen, a bevásárlókocsi már extrémebb dolog.
2022. jan. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
A szomszédasszonyom aldiban pénztáros. Reggel megkérdeztem, csak a poén kedvéért. Röhögött egy nagyot. :-DDDD Azt mondja, nemhogy a szatyrot, de még a vevő arcát se nézi - gyorsan kell dolgozni, a lényegre koncentrálni. A lőtéri kutyát se érdekli, hogy kinél milyen szatyor van!
2022. jan. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#15 Nem szeretem, ha a pénztáros rám sem néz, nyilván nem is köszön, szerencsére a Lidl-ben, ahova járok, szinte mindenkinek van erre egy másodperce, sokszor még egy mosoly is belefér (persze most a maszk alatt). Aki nem ilyen, azt legközelebb kerülöm. Többnyire idősebb korosztály, sokszor vissza sem köszönnek...

2022. jan. 10. 09:40
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
16-os: az a pénztáros, aki rád néz, köszön, rád mosolyog, az sem emlékszik rád 5 perc múlva, mert ezeket reflexszerüen csinálja, tényleges odafigyelés nélkül.
2022. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
#17 Akkor is jól esik. Akkor is, ha ez van előírva. Nem véletlenül pártoltak el az emberek a CBA-tól és társaitól.
2022. jan. 10. 14:56
 19/21 anonim ***** válasza:
75%
17: Így van! (15-ös voltam)
2022. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%
A 17-es vagyok, az rendben van, hogy elö van írva meg jól esik, de éppen ezért fogalma sincs arról, milyen szatyorba pakolsz, sen ideje nézegetni, se nem érdekli.
2022. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!