Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a teendő ha leejtettem egy...

Mi a teendő ha leejtettem egy pékárut?

Figyelt kérdés
A sparban veletlenul ahogy vettem ki a péksütit leejtettem a foldre egy másikat. Sajnos siettem a buszomhoz, ezért nem volt idom foglalkozni vele. Járhat ez valamilyen következménnyel? Érdemes lenne délután visszamennem és kifizetni?

2022. febr. 16. 08:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor valaki egy spárhoz képest "jófajta" bort tört össze, és nem fizetették meg vele. Kétlem hogy a péksütivel így tennének.
2022. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%

leesett, visszateszed, senki nem látott semmit és ennyi. De becsületes hogy még ki is akarnád fizetni, ritka az ilyesmi.

Én múltkor a lidl-ben ejtettem le egy kis doboz szedret, szétszóródott, összeszedtem a földről vissza a dobozba, majd visszaraktam és vettem egy másikat

2022. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
93%
A 2-es válaszát olvasva remélem mindenki érzi, hogy mi az ami biztos nem lenne helyes :D
2022. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Ha beleférne a keretbe akkor már csak becsületből is megvenném, legfeljebb kidobom ha nagyon piszkos lett.


2. Én a leesett, szedret is elhoztam volna.

2022. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Én egyszer összetörem a 07-es vodkát. Ha tényleg baleset, tehát nem direkt törsz-zúzol, akkor nem is fizettethetik ki veled. Egy péksüti miatt ne legyen lelkiismeret furdalásod. Mindenkivel esett már meg ilyen, én egyszer a leesett kiflit beraktam egy zacskóba és kidobtam a kukába. Ott állt egy lány, szóltam neki, ő kivette és bedobta a selejtbe. Ennyi. Amúgy volt olyan, hogy a legszebb, legpirultabb bolognais táskát ejtettem le, na azt megvettem magamnak, mondom ezt nem adom másnak :D Ennyi "koszt" simán kibír az immunrendszerem.


#2 te viszont elég pronyó vagy, azért a szétszóródott szedret visszapakolni és másnak otthagyni elég taplóság. Az a minimum, hogy azt megveszem, vagy szólok egy dolgozónak, hogy dobja ki.

2022. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Kettes neked is aztán sok eszed van. Leejted, nincs gusztusod megenni, és pofátlanul visszarakod. Gratulálok neked.
2022. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%
7. Hibázol, és még neked ál feljebb?
2022. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
83%
Délutánra már valószínűleg megveszi valaki. Én megvettem volna azt is és kidobtam volna, de lehet, hogy én vagyok túl finnyás, nem tudom, de amit már én nem ennék meg szívesen, azt másnak sem hagynám, nehogy baja legyen tőle.
2022. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
Aldiban dolgoztam, azt mondták, hogyha nincs rajta látható szennyeződés rakjuk vissza.
2022. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
86%
9: Ez inkább szomorú. :( Leesett a földre, amit összejárkálnak koszos cipővel, de azért tedd vissza, ha nem látszik rajta, mindegy, ha szarba lépett, csak ledörzsölte a cipőről és nem lett tőle olyan. Ne érts félre, nem téged támadlak, hanem a hozzáállását annak, aki ezt mondta neked. A pénz az első, mindegy, hogy lassan már nincs olyan ember, akinek ne lenne baja, hát csinálnak még mellé. :/ Ah, ezért nem lenne nekem jó ilyen helyen dolgozni, nem tudnék ilyeneket megtenni.
2022. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!