Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Az Interspar és Spar üzletek...

Az Interspar és Spar üzletek polcai miért vannak rendszeresen lefosztva?

Figyelt kérdés

Van számos S-Budget termék, amit szeretek, azonban folyton le vannak fosztva a polcok az Interspar és a Spar üzletekben. Rendszeresen kénytelen vagyok a konkurenciánál bevásárolni azon alapvető élelmiszerekből, termékeből amikre szükségem van.


Hiába írok mindig a vevőszolgálatnak, állandóan azt írják vissza, hogy az adott termék beszerzés alatt van és az üzletvezetőt zargassam inkább.



2022. máj. 3. 23:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kivételesen voltam tegnap Budapesten és ellátogattam az Etele Plázába. Találtam ott egy Spart, gondoltam benézek, hátha találok olyan terméket, ami kell. Gyanúsan föl voltak töltve a polcok – vidéki Interspar és Spar üzletekben még sose találkoztam ennyire föltöltött polcokkal. Úgy tűnik csak a vidéki embereket "szívatják" a lefosztott boltokkal a(z) Intersparnál/Sparnál. :D
2022. máj. 9. 10:01
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy rakas nem normalis megrohanja es vilag vegi katasztrofatol agyonremulve azt hiszi ez a megoldas, onzo diszno modon osszeharacsolja az elelmiszert mert fel hogy kozep europa kozepen 2022 ben ehen veszik a fajtaja.
2022. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Ket pofon meg egy seggberugas, az kell ezeknek, maganak spajzol ahelyett hogy embertarsak szeretetevel torodne, nemelyik agyatlan a vilagat nem tudja csak foszt ki mindent es meg a segge ala is kristalycukrot rak
2022. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!