Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Van sok bolti lopás?

Van sok bolti lopás?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakori, hogy bolti lopáson érnek valakit, minden héten lehet ilyet olvasni, vagy látni a híradóban. Valóban igaz, hogy sok lopás van és csak minden 20-adik tolvaj bukik le? Azaz 100-ból 5?

2022. jún. 24. 19:20
 1/8 anonim válasza:
100%
Hipermarketben dolgozok. Rendszeresen kerülnek elő lopott cuccok csomagolásai, meg sokszor ugrasztják a bisztiket az öltöző fülkékhez.
2022. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Mióta én abbahagytam,már elenyésző számú.
2022. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondok valamit. Az interspár bejáratánál van egy pult, ott űl a biztonsági őr. Kb. 30 monitor van előtte, nem figyeli egyiket sem, hanem a telefonját pötyögteti. Ilyenkor mivan?
2022. jún. 24. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van.


Én pl. tudom, hogy konkrétan egy város egyik New Yorkerében 2 havonta cserélődtek a biztonsági őrök, mert állandóan loptak és nem fogták meg őket.


Egy idő után aztán már biztonsági őr sem volt abban az üzletben. Gondolom úgy voltak vele, hogy nem adnak fizetést valakinek, mert ha mellette is megy a lopás, akkor totál felesleges. Bőven elég nekik a lopott cuccok árát benyelni. Aztán hogy most van-e ott biztonsági őr, nem tudom.

2022. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban a boltban, ahol dolgozom elképesztő mennyiségű terméket akarnak fizetés nélkül megszerezni. Gyanítom, hogy sokaknak sikerül is.
2022. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy élelmiszer hipermarketben valamit (csoki, cukor, tejpor, szappan stb.) beletesz valaki a zsebébe, akkor már bukta, mert mindenen van vonalkód és az áruvedelmi kapu beriaszt. Az meg minden kasszánál meg a ki-bejáratnál van. Csak a kifli, zsemle nem riaszt be, mert azon nincs vonalkód. Én egyébként amikor vásárolok a tescoból, vagy az interspárból, soha nem látok semmi feltűnő viselkedést, hogy valaki lopni akarna.
2022. jún. 24. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
A vonalkód nem rfid riasztó...
2022. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%

"nem figyeli egyiket sem, hanem a telefonját pötyögteti. Ilyenkor mivan?"


2 fős operátori csapat figyeli a kamerákat egy irodából.

2022. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!