Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Zöldség és gyümölcs online...

Zöldség és gyümölcs online rendelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másodjára rendeltem online gyümölcsöt és zöldséget, de másodjára is fürödtem be vele. Egyszer betudtam annak hogy hülye vagyok, nem télen kéne ilyesmit csinálni, de most június 28 van...Tudom hogy benne van a kockázat, de az igényeim annyira terjednek ki, hogy ne legyen rohadt a termék. Van olyan online bolt, ahonnan eddig rendelve legalább közepes minőségű termékeket kaptatok? (Ez a 4-5 ezer forintnyi rothadó zöldség a kukába verzió nem bejövős). Köszi


2022. jún. 28. 06:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
És miért vetted át? Miért nem reklamáltál a boltnak?
2022. jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon mindig van legalább egyvalaki, aki sokkal okosabb a kérdések kiírójánál, látatlanban is. A reklamáció megtörtént képekkel a bolt felé, átvételnél senki nem vizsgál meg négy ládányi holmit (más termékeket is rendeltem). A kérdésem arról szólt, hogy van-e olyan online bolt, ahol a zöldség-gyümölcsöt nem a selejtből kiválasztva küldik ki.
2022. jún. 28. 07:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van

Én még sose kaptam rohadó zöldséget

2022. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2022. jún. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van, még soha nem kaptam kifogásolható minöséget.


Ha te igen, akkor reklamálj, legközelebb meg csak akkor vedd át, ha átnézted az egészet. Nekem elég lett volna, hogy az elsö alkalommal nem volt rendben, legközelebb minden egyes darabot átnéztem volna, mielött aláírom az átvételt.

2022. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

5-ös: én kénytelen vagyok online rendelni mindent a sógoromnak, mert mozgássérült és nem tudja elhagyni a lakását, mi meg több száz km-re élünk töle. VAGY online rendelek neki, VAGY éhenhal.

Ez nem lustaság, hanem egyszerüen van ilyen helyzet.

2022. jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gondolom ötösnek akkor is így járna a pofája, ha frissen diagnosztizált TBC-vel mászkálgatnék a városban kajáért, vagy (mint tavaly) covidosan köhögnék rá mindnekire, csak akkor meg "mi a francért járkálok el" lenne a fröcsögés tárgya. Lábtörés, vesegyulladás, gerincbetegségek amivel nem emelhet, ízületi betegség amivel nem foghat szatyrot, stroke, szívroham után, kerekesszékes, szociális fóbiás és még sorolhatnám dolgok százait, amiért az ember online rendelés mint opció megjelent, elterjedt és amiért be kéne fognod a pofádat ha valaki használni akarja a lehetőséget.
2022. jún. 28. 09:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az #5-ös kretén miért nincs még törölve, kitiltva az oldalról?
2022. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesco.
2022. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tesco. Onnan ha rendelek ilyesmit, mindig szépet kapok. Aldinál (roksh) nem mondható el ugyanez.

Illetve a piacházhoz is bevált,nonnan is kivétel nélkül szép árut kapok

2022. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!