Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Penny vagy a Lidl a jobb?...

Penny vagy a Lidl a jobb? Hova szoktatok inkább járni?

Figyelt kérdés
Nálunk Aldi nincs, az kilőve, Metro, Auchan szintén nincs a közelünkben, Spar és Tesco nagyon drága, maradt ez a kettő. Penny szerintem kicsit olcsóbb, de nincs annyi minden, mint a Lidlben. Szóval mi szoktunk járni mindkét helyre.

2022. aug. 2. 15:00
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim válasza:
48%
Én Tescozok, hidd el clubcarddal megéri.
2022. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim válasza:
48%
A tesco tényleg jó, de a Penny és Lidl közül a Lidl olcsóbb. (Ja, és mi szoktunk venni ott dinnyét is. És az a bolt ahol mi vesszük ott nagyon jó.)
2022. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
96%
Én csak a lidlben vásárolok. Az is van mellettem, de ha messzebb lenne is csak oda járnék :D főleg amióta van a Lidl plus, csomó ingyen cuccot kaptam már
2022. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
96%
A Lidl kicsit olcsóbb,de sokkal jobb.
2022. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
96%

Lidl.

Bár sajnos a környékünkön nincs.

Pennybe akkor se megyek, ha már nincs otthon vacsora sem.

Mondjuk itt nálunk olyan retek, igénytelen lett.

Amit akciósan hirdetnek már aznap sincs legtöbb, mikor váltás van.

Úgyhogy leszoktam róla.

2022. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Oh, nálunk a Penny olcsóbb. De akkor ez sem egységes, úgy látszik.
2022. aug. 2. 16:25
 7/60 anonim ***** válasza:
83%
A tescoba lassan csak azt éri meg, amit clubcarddal olcsóbban adnak, másban nem.
2022. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező : de , hidd el ,a Penny egységesen mindenhol olcsóbb, mint a Lidl. Magyarország legolcsóbb élelmiszerüzlet hálózata.Nem tudom, honnan szedte itt két válaszoló, hogy a Lidl olcsóbb, de teljesen kizárt.


Amúgy továbbra se értem, mi a baja egyes kommentelőknek a Pennyvel, itt is irja valaki, hogy miylen igénytelen. Szerintem tök ugyanúgy néz ki, mint az összes többi, elhiheted, hogy ugyanabban a gyárban gyártják a termékeket, amiket itt veszel, mint amit más zacskóban drágábban kapsz meg más üzltláncnál. Úgyhogy nem értem a fanyalgást. én örülök, hogy van még olcsó élelmiszerüzlet az országban.

2022. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
Hát a Penny is sokat drágult most, de szerintem is még mindig az a legolcsóbb.
2022. aug. 2. 17:58
 10/60 A kérdező kommentje:
Egyébként nálunk nem igénytelen, sőt. Szépen rendben van tartva, könnyen megtalálható minden, csak nem annyira nagy a választék, mint a Lidlben.
2022. aug. 2. 17:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!