Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szoktak férfiak járni jógára,...

Szoktak férfiak járni jógára, vagy inkább olyan női sport, mint a zumbázás?

Figyelt kérdés
Gondolkodok azon, hogy menjek jógázni, de tartok attól, hogy egyedül lennék férfiként. És itt nincs külön férfiaknak tartott jógaóra, ahova mennék. Valószínűbb, hogy lesznek, vagy az a legvalószínűbb, hogy csak nőkből áll?

2022. márc. 25. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak, sőt Indiában a jógik főként férfiak. De mondok jobbat, igaz, sokan elfelejtik, de a jógát alapból férfiak “találták ki”.. Az más kérdés, hogy a nyugati világban a nők körében terjedt el inkább.. Viszont nyugodtan menj, ne tartson vissza annyi, hogy esetleg egyedüli srác leszel. De ha annyira frusztrál, nincs valaki, akit magaddal tudnál hívni?
2022. márc. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Exem rendszeresen jár, ő azt meséli, csajozós terepnek sem rossz. De máshol is láttam már srácokat jógàzni, igaz, kisebb számban a nőknél.
2022. márc. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szoktak. Valóban több a nő. Legalábbis ott, ahova én jártam. De jártak férfiak is. Semmi fura nincs benne.
2022. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy-kettő mindig szokott lenni órán.
2022. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fele-fele. Egy csajos helyen több a lány, de amugy fele-fele.
2022. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne ez tartson vissza. Amikor én voltam, kb a társaság harmada volt férfi. De voltam már súlyzós "férfias" edzésen is már úgy, hogy 9 lány volt és 1 fiú. Nincs ez olyan szigorúan véve, menj, ha szeretnél!
2022. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja trxen is lattam mar 2fiut a 10bol.
2022. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A személyi edzőm is jogázik , aki harmincas férfi. Illetve ahova terembe jároky ott mindif van utánunk egy jóga, ahol van férfi is. Lehet ahova te méwzy egyedül lenn, de az meg kit zavar
2022. márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ismerkedésre használnám ezt, amúgy nem igazán érdekel a jóga, de kicsit olyan érzésem van, mintha ciki helyzet lenne + nem ez kellene, hogy legyen a helye az ismerkedésnek.
2022. márc. 26. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!