Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Kínában, Japánban és Dél-Koreá...

Kínában, Japánban és Dél-Koreában milyen élelmiszerboltok vannak?

Figyelt kérdés
Ősszel megyünk egy hat hetes távol-keleti útra, ebbe a három országba. Gondolom ott nem Penny, Spar, Auchan van. Drágák? Milyen a választék?

2022. aug. 16. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Ahhoz képest, hogy többmilliós útról van szó, nem igazán olvastál útleírásokat.....


Nem egy reveláció, hogy ott nem CBA lesz... :-D :-D


A numbeo.com oldalon pontosan meg tudod nézni, hogy hol mi mennyibe kerül nagyjából....

2022. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

... és még folytatnám...


Szerinted meg lehet válaszolni a kérdést, hogy Mo-on milyen a választék...?? Ehhez képest kína többszázszor ekkora.


Nem mindegy, hogy bp. vagy bivalyb.sznád-alsó....

2022. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szöul, Busan Tokió, Nagoja Shanghai, Peking üzletei érdekelnek. És nem került több millióba, mert sokan megyünk. De azért érdekel, hogy milyen üzletláncok vannak, mert gondolom nem Lidl.
2022. aug. 16. 15:03
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

3: és nem beszélsz semmilyen nyelvet????

Jajistenem, ócsó, mert sokan mentek...

Tipikus fejben utazók klubja tag! :-DDD

2022. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Szépen beírod a keresőbe hogy supermarket Tokyo (meg a többi város nevét is), és nézd csak, neked is barátod a gugli. :-D


[link]

2022. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az alaszkás troll célterületet váltott... :)))))
2022. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mivan??? Én nem mondtam, hogy olcsó, csak azt, hogy nem több tízmillió! Azért a kettő nem ugyanaz! És beszélek angolul. 6 hét alatt azért enni is kell, csoki, gyümölcs. Ha nem tetszik a kérdés, akkor ne válaszolj, ennyi.
2022. aug. 16. 16:04
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
És ha beszelsz angolul, akkor hogyhogy nem találtad meg ezeket az infókat? Neksm elsőre kidobta a google...
2022. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mert gondolom személyes tapasztalatokra lettem volna kíváncsi. Nem a te okoskodásodra. Meg, hogy ott pl Tesco helyett mi van.
2022. aug. 16. 16:51
 10/16 anonim válasza:
96%
személyes tapasztalatokra...Nem hiszem, hogy olyan sokan jártak volna ezekben az országokban és gyakori felhasználók :D
2022. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!