Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szeletelési díj a Spar húspult...

Szeletelési díj a Spar húspultjában?

Figyelt kérdés

Sose gondoltam volna, hogy az elmúlt időszak rengeteg kamu Sparos kérdése után én magam fogok ilyen kérdést kiírni. :-D

Húspultnál rámutattam egy szép darab sertéscombra, és három szeletet kértem belőle. Erre azt mondja az eladó, hogy az plusz 50 ft. WTF...???

Nem maga az 50 ft vág földhöz, hanem az elv. Vajon 1 szelet is 50 ft, meg 16 szelet is? VAgy hogyan kalkulálják???



#pluszköltség #tőkehús
2022. szept. 25. 12:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%
A ; egy fontos írásjel
2022. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%
Jól van, én befejeztem. A kérdező egy troll, most már legalább kiderült. Már akkor gyanús volt, amikor odaírta a kérdésbe, hogy sose gondolta volna, hogy ő fog ilyen kérdést kiírni... Ennyi.
2022. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, Te értelmi fogyatékos vagy?
2022. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
mindig a sparban veszem a húst és de a szeletelési díj ennyi, ahogy a darálási díj is
2022. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
38%

és nem kéne leanalfabétázni másokat, mikor nyílvánvalóan te nem tudsz szöveget értelmezni:

az 1699 csak a csont nélküli darált kiszolgálópultosra vonatkozik, az eleje az az 1649-hez tartozik

ha csak a tálcás lenne 1649,- akkor nem azt írnák, hogy is, ahogy az s-budget a jobb alsó sarokban csak annyi van ott, hogy tálcás

sőt alatta ha megnézed kérdező a sertéstarjánál oda is van írva, hogy a szeletelt 50ft-tal több

illetve mégegy: tessék spar.hu lédig (=kiszolgálópultos): 1649,-

[link]

2022. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!