Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért van mindenhol hiány a...

Miért van mindenhol hiány a kristálycukorból?

Figyelt kérdés
Zala megye, sehol nincsen kristálycukor a polcokon. Ha van is, akkor percek alatt lerabolják. Én ezt nem értem. Lemaradtam valamiről?

2022. okt. 19. 00:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%
Zalából,ha nem esik túl messze neked Ausztria, érdemes átjárni bevásárolni. Mi havonta átjárunk.
2022. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
73%

felvásárlási láz, mellé a média szépen pánikoltatja a népet, hogy ez sem lesz...

Pár hónapja mikor szállítási gondok voltak a benzinnel, akkor se fogyott volna ki egyből a kutakról (főleg a kistelepüléseknél), de a média kihozta a pánikot, és rohant mindenki a kutakra, így persze hogy elfogyott.

2022. okt. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
76%
Ha gondolod, viszek neked haza egy tonnát külföldről.
2022. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
80%
Fidesz meggondolatlan gazdaságpolitikájának a következménye
2022. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 NTBS ***** válasza:
78%
Az árstop.
2022. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
94%

"Pár hónapja mikor szállítási gondok voltak a benzinnel, akkor se fogyott volna ki egyből a kutakról (főleg a kistelepüléseknél)" - de, ki is fogyott, ott dolgozom.


Cukrot mi pl nagyon sokat használunk, nekem is gond, hogy ha van is a boltban csak 1 kilót lehet elhozni, pedig 5-6ot szoktunk.

Az egyikben az alkalmazott mondta, hogy amúgy rengeteg van a raktárban, de csak keveset rakhatnak ki

2022. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Kései Sirató ***** válasza:
78%

Van olyan is, aki sok cukrot fogyaszt.

Kávéba, teába, süteménybe, tortába, palacsintába, tésztára, gyümölcsre, stb.


Én teába pl. mindig mézet teszek, viszont, ha netán epret, málnát eszek, azt mindig belemártom egy kis tál kristálycukorba.

2022. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk az üzletben ki van adva, hogy mennyit rakhatunk ki egy nap. Reggel kirakjuk, egy órán belül elfogy, de nem pótolhatjuk.
2022. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
74%
Mert az egész magyar gazdaságpolitika el lett b.szva már a "rendszerváltás" körüli időben. A politikai ambiciók mindig agresszívabbak voltak a szakmai hozzáérténél. Ezáltal rengeteg érzelmileg, politikailag ill. egyéni érdekek által motivált célok eluralták a józan megfontolásokat. Ennek lett áldozata pl. a hazai cukoripar is. "Ott van az olcsó kubai cukor", mondták egyesek és leállították a cukorgyárak zömét, egyben erősen visszaszorult a cukorrépa termesztés. De ez pontosan beleillik a többi meggondolatlan gazdaságpolitikai lépések sorába. Mindig győz a szűklátókörűség.
2022. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
83%

Nincs cukor, kénytelen vagyok szőlőből bort készíteni.

Kannás Józsi

2022. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!