Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ma leejtett egy péksütit a...

Ma leejtett egy péksütit a Tescoban, amit már kifizetettem, kicsúszott a zacskóból, megehetem így még?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 19:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Lehet lepontoznak, d3 ha beltéren esett le, én megenném azt a reszet ami nem ert foldet. Ha kulteren akkor kuka
2022. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy gondolod..Lekaparod róla a koszt ha esetleg rátapadt.Aztán a biztonság kedvééért utána meg béteszed a mikróba vagy a sütőbe néhány percre.Azért,hogy a hőhatás fertőtlenítse.Így nagy eséllyel nem lesz tőle bajod.
2022. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Simán megenném...


Három mp-es szabály... :-D

2022. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem ennem meg. Ha te tiszta is vagy, gondolj bele, mifele emberek jarkalnak ott/arrafele (is).
2022. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

#4

Az hogy én tiszta vagyok az egy dolog. De a cipőm talpát nem tudom. Itthon jobban megeszek bármit, ha leesik. Tisztán van tartva a lakás, nem járkálok bent cipővel. De ami máshol az valahogy tabu. Pláne józanon.

2022. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Honnan tudod, hogy mielőtt megvetted, hányszor esett le, hányszor tüsszentettek rá, hol nyúlkáló kezek érintették?

(költői volt a kérdés!)

2022. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szóval a meleg fertőtlenítené?
2022. okt. 21. 20:53
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy fertőtlenítené. Mikró se. Semmi se
2022. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
Az a kosz hasznosabb ami rá ragadt mint maga a péksütid .
2022. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor mindig elgondolkozok azon, hogy pár száz forintos cuccon gondolkozik valaki, hogy meg egye e...

Nos. Én gyerek koromban homokot is ettem. Itt vagyok.

Egy hajléktalan, aki a kukábol eszik él.


Aztán eszembe jut az emberek szexuális perverziói. Büdős láb, fenék nyalás, orális sex stb...


Ezek után nem az a kérdés meg eheted e, mert igen. Ha jó az immun rendszered lazán elbánik pár bacival.

A kérdés az, hogy van e hozzá gusztusod.

2022. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!