Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Milyen gyaran szoktatok...

Milyen gyaran szoktatok bevásárolni? Hova jártok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 18:05
1 2
 11/14 Metionin ***** válasza:
100%
Heti egyszer a Lidlbe vagy az Aldiba, néha Tescoba vagy Sparba ha valami akciós vagy kuponos, vagy csak ott kapni.
2022. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
82%
Amíg itthon vagyok szülőkkel, nagyszülőkkel, heti egyszer városba Penny vagy rikábban Spar (ezek vannak útba busszal menve csütörtök vagy péntek, itthon a faluba pedig kenyérért járok jobbára csak heti kétszer. Ha elköltözöm várhatóan már hamarosan meló miatt, magam részére még nem tudom hogy fogom kialakítani
2022. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Hetente 1x, néha kéthetente 1x, Lidl és Tesco. Negyedévente ázsiai bolt, olyankor betárazok fűszerekből, szójaszószból, kimchiből stb.
2022. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs autóm, ezért inkább sokszor kis adagot veszek, mert nem szeretek cipekedni+így azt veszem, ami éppen akciós és kívánom is. Így ritkán fordul elő olyan, hogy megromlik valami a hűtőben, mert túl sokat vettem, vagy nem kívántam. Általában az akciókat is figyelem és ha látok olyat, ami érdekel, akkor 2-3 naponta is beugrok. Az Aldi kb 3 percre van tőlem, szóval oda gyakrabban járok, de a Lidl a kedvencem. Messzebb van, de néha a Pennyt is útba ejtem. Régen a Spart- Auchant is kedveltem, de mostanában annyira drágák lettek, hogy inkább kerülöm.
2022. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!