Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Minek éri meg a Sparban/Inters...

Minek éri meg a Sparban/Intersparban nagybevásárolni?

Figyelt kérdés
Majdnem az összes termék drágább, nem értem, hogy pláne ilyen árak mellett ki vesz ott egy bevásárlókocsi terméket. Maximum azért éri meg odamenni, ami máshol nincsen, mert tényleg nagyobb a valaszték, de olyan termékeket ott venni, ami máshol is van, nem éri meg...

2022. nov. 18. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
köszi az infót
2022. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindenki minimálbéres, még mindig nem....

Akinek az Interspar van közel, és nem kell minden fillérre odafigyelni, annak megéri.

2022. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Ja, aki nem fillérbaxó és az neki kényelmes akkor miért ne? Itt pl. Miskolcon ott van alatta a mélygarázs, le/felvisz a mozgólépcső bevásárlókocsistól. Otthon beülök a garázsban a kocsiba ott meg kiszállok és tökmindegy milyen idő van, nem ázok-fázok döglök meg a kánikulában, mindent el tudok intézni, meg tudok venni.
2022. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Azért járok oda, mert utálom, hogy máshol csak műanyagba csomagolt hús, sajt, felvágott van. Tesco nekem kiesik, marad a spar, interspar.
2022. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
A Tescoban mégjobban elvannak szállva az árak. Marad a Lidl, Aldi, Penny... Persze az sem mindegy, hogy általában miket veszel, mert valami itt olcsóbb, valami ott. Csak nyilván senki nem fogja körbejárni a várost, hogy megvegyen mondjuk 10 terméket.
2022. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Mert idióták. Én is szoktam a sparba menni olyan termékekért, amik úgyis mindenhol ugyanannyiba kerülnek. De hogy megvegyem a 650 forintos kakaót, ami a lidlben 350 annyira még nem vagyok elmeroggyant. (Ez csak 1 példa volt, de még sorolhatnám). Aki ott nagybevásárlást csap az nem komplett agyú. Pont.
2022. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Mi mindig is a közeli Intersparba jártunk (Kispesten lakok), pedig van minden más is 2-3 km körzetben (Aldi, Lidl, Penny, Auchan, Tesco stb.) egyszerűen mert jó a minőség és a választék is, főleg a húspult, a sajtos bagett is isteni. Amúgy nem feltétlen drágább, sokszor vannak ott is akciók, plusz MySpar appban is vannak kuponok.
2022. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Pl mert itt lakok pont mellette.
2022. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
6, nem veszel te egyformát ilyen árkülönbséggel.
2022. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Pennyben azt látom hogy a pénztáros dolgozik amilyen gyorsan csak tud, Sparba betérve második alkalommal tapasztalom hogy egy kassza épphogy nyitva van, de csigalassúsággal mozog benne már nem egy kasszás. mi lehet ez? megnövekedett árak mellett ilyen kevés a vásárló hogy ezt megengedhetik maguknak?
2022. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!