Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, holnap kell...

Mit gondoltok, holnap kell azzal számolni, hogy az árstop miatt a az emberek megindulnak nagybevásárolni?

Figyelt kérdés
Ma már nem jutok el, holnap kéne vásárolnom pár élelmiszert. Várható dömping az üzletekben?

2022. jan. 31. 14:10
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
90%
Te is mész kérdező?:)
2022. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Ja, csak nem "NAGYBEVÁSÁRLÁSRA" mennék. Nem raklap lisztért, és hordónyi olajért, meg tonna farhátért...
2022. jan. 31. 14:14
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát, videók alapján amit láttam, meg az a tény, hogy 30 év után is meg kell válogatni az emberek jó részének mit rakjon a kosarába, akkor szerintem sor fog állni a csirkefarhátért...
2022. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Attól félek én is. Jobban járok, ha két napig eszem menza kaját, meg zabkását, aztán majd csütörtökre csak felvásárolják a hű de olcsó lisztet, és nyugi lesz.
2022. jan. 31. 14:16
 5/48 anonim ***** válasza:
80%
Tehát te is mész vásárolni, nem kell itt a púder 😆
2022. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló, nem megy az a fránya szövegértelmezés, igaz? :) Szegénykém...
2022. jan. 31. 14:21
 7/48 anonim ***** válasza:
18%
Biztos lesz pár tálib, aki békán akarja majd kihúzni a lisztet a boltból, annak ellenére, hogy eddig évi 1 kg-ot használt el, de nem hiszem, hogy sokan lennének.
2022. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
98%

Amúgy nem úgy volt, hogy eredetileg nem volt a hatósági árasok köztt a farhát, aztán belerakták, de aztán kivették?

Mondjuk ettől függetlenül ott az olaj meg a lsizt meg a.. asszem csirkecomb meg valami disnzóalkatrész.


Egyébként szerintem számolhatsz a zombi-apokalipszissel. Ha a magyar a "nem kell felhalmozni semmit, nem lesz élelmiszerhiány" üzenetet úgy értelmezi, hogy kifosztja a boltokat, akkor az "olcsóbb lesz a csirke" az egyenlő a nukleáris csapással:D


Még szerencse, hogy mi még ma bevásároltunk:D

2022. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
7%
Hjaj, ne hisztizz már. A te fajtád hisztizik a boltban, hogy sokan vannak, amikor ő is része a tömegnek 😆
2022. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező, nem kell parasztozni a másikat!


Nem is ismered!


Ha te leparasztozol mást, akkor én is leparasztozlak téged! Húzhatsz a francba!

2022. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!