Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogyan változtak a vásárlási...

Hogyan változtak a vásárlási szokásaid a mostani válság alatt?

Figyelt kérdés

Lemondtál valamikről?

Hova már nem jársz?

Mit veszel és mit már nem?



2023. jan. 13. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Eddig is tudatosan vásároltam, amit megvettem, azt felhasználtam maradék nélkül, ezt ugyanígy csinálom ezután is.
2023. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem veszek 2,8 %-os tartós tejet, mert sehol sem kapni.
2023. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen levettünk mindent a minimumra. Csak arra költünk, amire muszáj, kaja, rezsi, a gyerek dolgai, majdnem mindenféle szórakozást/kikapcsolódást abbahagytunk, kb. 2 havonta eszünk valahol és ennyi.


A férjemnek megszűnt a munkahelye és az új nem fizet valami jól, pláne a próbaidő alatt, én meg gyeden vagyok, most fog születni a 2. gyerekünk.


Így tudunk minden hónapban félrerakni 100-150 ezret a nagyobb kiadások fedezésére, pl. a házat újítanánk és most épp a mosógép sz*rakszik, valószínűleg cserélni kell majd.


Vagy persze élhetnénk úgy, mint korábban (bár eddig sem szórtuk a pénzt), és akkor nem tudnánk félrerakni, úgy elszálltak az árak.

2023. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
2# Tegnap vettem az Aldiban. Igaz az utolsó kettőt:)
2023. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

#2

Nekem sajnos sosincs szerencsém. De ez legyen a legnagyobb bajom, mert hál’istennek másban nem kellett a vásárlási szokásunkon változtatni.

2023. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Eddig sem vásároltam nagyon feleslegesen, de nagy sajt imádók vagyunk, eddig 3-4 fajta sajt is volt itthon, de már csak trappista van. Arról nem vagyok hajlandó lemondani 😀
2023. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Eddig sem vásároltam felesleges dolgokat, és most sem teszem.


Tejből növényi italt (vagy laktózmenteset) iszom, meg mindenből a gluténmentesre van szükségem. Ezek kb. fix költségek, eddig is ennyi volt, és nem spórolhatok rajtuk. :)

2023. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtak.
2023. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Nasikat/üdítőt nem veszek - eddig se sokat vettem -, a sajtok árától rosszul vagyok, így inkább ott hagyom. De én sem voltam sose feleslegesen vásárló.
2023. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajt és joghurtfélékből kevesebbet veszünk.

És kevesebbet járunk el étterembe.

2023. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!