Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ötforintosokkal fizethetek az...

Ötforintosokkal fizethetek az Interspárban önkiszolgáló pénztárban?

Figyelt kérdés
Van két nagy korsónyi apróm, nem mind öt forintos, van bene tíz, húsz forintos is, hosszú idő alatt kigyült, kb. tízezer forint. Ma voltam a postán egyúttal megkérdeztem, hogy beváltják, bankjegybe azt mondták h a főpénztárban váltják be, de 10% levonás és időpontot kell telefonon kérni, úgyhogy inkább vásárolni vásárolok belőle. Ha a pénztárosnak odaadom, kiakad, ezért önkiszolgáló kasszában fizetnék vele, ott lehet apróval fizetni, ráérek bedobálni az öt-tíz-húsz forintosokat. Viszont ott is szokott állni egy alkalmazott és esetleg arra gondoltam, hogy nem fog szólni, hogy azért rengeteg aprót ne dobjak be, mert hamar megtelik a tartó vagy valamiért nem szól-e. Így ahogy leírtam ilyen sok nagyon apróval fizethetek az önkiszolgáló kasszában?

2023. márc. 20. 21:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Nem muszáj egyszerre mindet elkölteni. Lehet szép apránként is, így nem tudnak úgy beszólni.
2023. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld meg mind egyszerre elkölteni, csak kisebb összeget. Én mindig így csináltam, ha sok volt az apróm, este zárás körül mentem, így, ha meg is telt volna, úgyis ürítették volna hamarosan.
2023. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a pénztárosnak odaadom, kiakad"

COOP-ban, CBA-ban lehet még örülnének is a sok aprónak, legalább biztosan tudnának visszaadni a többi vásárlónak.

2023. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
99%
Inkább a sor akad ki akiket feltartasz
2023. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyszerre akard az egészet elkölteni, mindig vigyél magaddal 1-2 maréknyit.
2023. márc. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Gurítsd is véletlen szét a kasszánál az összeset és keresgéld egyesével mint a nénikék :D nem bántásból, csak elképzeltem így videóba vicces lenne XD
2023. márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm vendéglátózott, soha nem vitte a postára az összegyűlt aprót, mert valóban levonnak a beváltásért.

Megbeszélte a gyógyszertárban, hogy hetente ott beváltják az érméket, még örültek is neki, mert ott viszont rengeteg aprópénzre volt szükségük.

Természetesen előkészítve, pl tálcán kell oda vinni az érméket, nem ott kezdeni el válogatni (nyilván az első lépés, hogy megkérdezed, illetve ott fizethetsz is vele, ha egyszeri alkalom)

2023. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Régeben Lidl,Tesco stb mind örült ha aproval fizetél mert sokszor nem volt elég kaszában.
2023. márc. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer a rossmann ban felváltották az aprókat. Összegurigáztam 5-50Ft-os érméket kb 5 ezer Ft értékben. Örültek neki.
2023. márc. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyitás után mindenhol örülnek neki. Zárás előtt kevésbé.
2023. márc. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!