Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ki mennyit spórol havonta...

Ki mennyit spórol havonta mióta a Spar havi többször biztosítja a 20%-os kuponokat?

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 23:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan sokat, mivel ritkán járok Sparba és akkor sem lehet mindenre felhasználni a kupont..
2023. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Pont annyit, mint előtte is.
2023. máj. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel annyit, mint korábban, mivel nem járok a Spárba.
2023. máj. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Sokra nem megyek vele.Kuponnal is annyiba kerül mint más boltban.
2023. máj. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem unod még a szaros kérdéseidet? A Spar egy rohadt drága hely. Csak mert a tyúkszaros kuponokkal, amit az esetek 99%-ában úgyis ellop valaki előlünk, félévente egyszer spórolhatok 300 forintot, nem fogok odajárni. Vigyétek le a tetű magas áraitokat. Előtte mindig a Sparban vásároltam, de egy vásárlót fixen elveszítettetek.
2023. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Kitana. ***** válasza:
94%
Rengeteget spórolok kuponok nélkül is, mióta Aldiba járok a Spar helyett.
2023. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
92%

Én is tapasztaltam, hogy a Spar az egyik legdrágább bevásárló üzlet.

Viszont az is igaz, hogy lehet olyan dolgokat találni, amik nincsenek az Aldiban/Lidlben.

Szerintem azzal tudsz a legtobbet spórolni, ha kitapasztalatod mit hol találsz a legolcsóbban. Ezzel nem azt mondom, hogy minden bevásárlásnàl menj el három különböző boltba, csak célszerű figyelni, hogy mik azok, amiknél neked mindegy milyen márkàt veszel. Pl a Sparban én csokikat szoktam venni, mert a közeli Lidl-ben+Aldiban nincs olyan. Viszont a péksütiket, zöldségeket a Lidlben szoktam mindig megvenni.

Remélem nagyjából érthetően írtam le.

Ja és az kimaradt, hogy nekem is van mindenhova kártyám (legyen az Spar, Rossmann, DM, Lidl app), jól tudnak jönni még ha ritkán használod is őket.

2023. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Milyen csoki van a Sparban, ami máshol nincs??? Menj be inkább 100 forintos, kínai stb., boltokba, ahol rengetegféle csoki van feleannyiért, mint a Sparban.
2023. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Folytatódik a Sparos kuponos történet :DDD
2023. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
94%

A kínai boltokban pont van minden is, én nem azokra írtam. De pl a legtipikusabb csokik nincsenek a Lidlben. Lásd mondjuk Milka, Twix, Snickers stb. A kínaiban nyilván a legolcsóbbak, de mivel tőlem a legközelebbi 4 km-re van, a Lidl meg a Spar viszont 10 perc sétányira, én nem megyek el olyan messzire egy Sport szeletért, csak mert a kínaiban 30 Ft-tal olcsóbb.

És végképp nem értem, hogy miért kell lepontozni egy őszintén véleményt.

2023. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!