Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért kell mostanában kérni...

Miért kell mostanában kérni sőt többször kérni a Sparokban a 20%-os kupont? Eddig adták maguktól a pénztárosok tegnap viszont három helyen is azt tapasztaltam, ha nem kérem nem adják oda.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Én kaptam kérés nélkül. Biztos a személyes varázsom.
2023. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor én mentem mindig elkezdtek matatni meg hátra menni meg ilyenek. Igaz ezek önkiszolgáló pénztárak voltak.
2023. ápr. 9. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Önkiszolgáló pénztárnál nincs minden vásárló mellett pénztáros.
2023. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Sokat érsz el vele... Szinte egyik termékre sem jó. Ez csak marketing, hogy oda menjen az ember vásárolni. Amikor meg a pénztárnál vagy, jön az, hogy: - Erre sem jó, erre se, erre sem lehet, arra sem 😃 Nálam ezt művelte, mondtam neki, akkor dugd fel a kuponodat, arra jó, te veréb. 😃
2023. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Valaki mondja már meg miért jönnek szembe velem állandóan ezek a Spar kupon kérdések? Tuti hogy láttam már hasonlót. Ez egy új fétis, valaki erre gerjed? Mert a fatörzs és a benzintank után úgynézki még mindig meg tudok lepődni.
2023. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszik görgess tovább.

Nem sok életed lehet, ha gyakoris kérdéseket figyelsz naphosszat, hogy aztán kötekedj.

2023. ápr. 9. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Neked aztán sok életed lehet, ha a Sparokat járod kuponokat vadászni.
2023. ápr. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!