Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Aldi vagy Lidl a kedvenced?

Aldi vagy Lidl a kedvenced?

Figyelt kérdés
Ha választanod kellene a kettő közül, akkor melyikhez lennél hűségesebb? És miért?

2023. máj. 26. 10:52
1 2 3
 11/23 NTBS ***** válasza:
88%
Lidl.
2023. máj. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Az Aldi és a Penny valamiért számomra nem szimpatikus, a Lidl-t nagyon kedvelem.
2023. jún. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
57%
Lidl
2023. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%
Amelyik Lidlbe be szoktam menni, ott percenként bemondják, hogy az automata kasszákat is használják. Mindig elfelejtem, pedig annyira idegesítő, hogy volt már olyan, hogy letettem valahova a dobozomat amiben gyűjtöttem a cuccot és elmentem az Aldiba az út másik oldalára.
2023. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképpen aldi, mert az van a közelben. 1x-2x tévedtem be lidl-be, de nagyon nem volt szimpatikus. Sehol nem találtam semmit. Nem barkács cuccokra van elsősorban szükségem. Fura az elrendezés. Ha csak beugrassz szétnézni, és nem veszel semmit, nem tudsz kijutni. Lehet csak azért mert az Aldit szoktam meg. De voltam 2 db Lidl-ben is, egyik se tudott meggyőzni, hogy olyan jó lenne. Nem azt mondom hogy nem lehet jobb valakiknek, de az én preferenciáimnak az Aldi jobban megfelel.
2023. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

15-ös!

Nálunk az Aldiból sem lehet kijutni, mindegyikből csak a pénztárakon keresztül. Valamikor nem működő pénztár nincs lezárva korláttal, de sokszor a sorbanállók között kell kifurakodni. Ezt mindkettőben utálom. Egyébként valami egyikben jobb, valami a másikban.

2023. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
57%
Én Auchanba megyek mert itt vannak akciók sokan de Lidl.
2023. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%
Az Aldiban kulturáltabbak a viszonyok. A Lidl olyan mint egy putris piac, elférni sem lehet a sorok között és kézi kosarat nem tesznek lehetővé így még durvább a zsufi.
2023. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Kései Sirató ***** válasza:
Mostanában változtattam. Eddig Aldiba jártam, kb 2 hete csak Lidl-be járok, mert olcsóbb és valamivel nagyobb a választék is. Hátránya csak az, hogy nincs kézi kosár és szűkebb a hely.
2023. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%
A Lidl be megyek, közelebb van hozzam mint az Aldi.
2023. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!