Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Visszavihetem a törött túrórud...

Visszavihetem a törött túrórudit a spárba?

Figyelt kérdés
Direkt ellenőrizni szoktam, hogy egyik túrórudi se legyen repedt mielőtt a kosárba teszem, és a pénztáros figyelmét is fel szoktam hívni hogy óvatosan bánjon a túrórudival. Ennek ellenére amikor hazajöttem vettem észre hogy meg van nyomódva a túrórudi. Szerintem direkt benyomták a kasszában bosszúból , mert zavarta hogy szóltam. Vissza tudom vinni így hogy kicseréljék nem töröttre? A számla megvan.

2023. jún. 26. 17:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egyenesen a rendőrségre menj és jelentsd fel a pénztárost!
2023. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
Pereld be a spárt!
2023. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
94%
Megvan ennek a menete. Először a rendőrségre menj, és tegyél feljelentést, hogy a spárban eltörték a rudidat. Aztán hagyd hogy ujjlenyomatot vegyenek a rudidról. Ezt követően a rendőrség kimegy majd a spárba és ellenőrzi az ott dolgozók ujjlenyomatát. Ha valamelyik egyezik a rudidon lévővel, akkor még azt is bizonyítanod kell, hogy nem csak megfogta, hanem el is törte. Na ez már nehezebb feladat. Nem sok esélyt látok a győzelemre, de ha mér több feljelentés is érkezett a spáros ruditörőről, akkor még nincs veszve semmi.
2023. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ebben az országban milliónyi ember boldog lenne ha ez lenne a legnagyobb gondja az életében.
2023. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Nem egy különös dolog, biztosan ellenszenves a fejegységed.

Vagy ahogy megszólaltál, nem volt szimpatikus.

Örülj neki, hogy nem köptek bele.

2023. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Felhivtam a spart. Azt mondta az üzletvezető hogy nyugodtan visszahozhatom.
2023. jún. 26. 17:37
 8/36 anonim ***** válasza:
97%
Az üzletvezetőnek már igen nagy rutinja lehet abban, hogy miképpen kezelje az idióta vásárlókat.
2023. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
97%
Végülis a legtöbb boltban már van kamera a pénztárak felett. Mondjuk elég szar felvételeket csinál, de az csak látszik rajta, amikor a gonosz kasszásnéni egy gyakorlott Kung fu mozdulattal összetörte a rudidat. Szerintem megnyerheted a pert. Csak ne felejtsd el addig egy jól záródó tasakba tenni a rudit, hogy ne kerüljön rá újabb ujjlenyomat.
2023. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%
Legközelebb szóljál időben, hogy nehogy eltörjék, mert -mivel nincsen fogad- ezért te egyben szoktad lenyelni.
2023. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!