Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért drágább a magyar Lidl,...

Miért drágább a magyar Lidl, mint az osztrák? Mi az oka annak, hogy ott 3x a fizetés, és itt drágább ugyanaz a termék?

Figyelt kérdés

Meg lehet nézni az interneten elérhető osztrák szórólapot, és össze lehet vetni az ittenivel.

Ugyanazok a termékek, még így "erős" forint árfolyamon számolva is nálunk drágább minden 20-30%-kal.


Mivel magyaráznád ezt egy pl. Budapestre látogató osztráknak?


2023. jún. 30. 21:56
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Milky Way, Snickers, Twix, Mars


Milky Way-t nem lehet kapni, legalábbis nem minden boltban.


Pont ma láttam a Penny-ben a Snickers, a Twix és a Mars le van akciózva: 399-ről 229-re. A Milky Way nem volt köztük :(

2023. júl. 2. 21:40
 42/44 anonim ***** válasza:
31%

tuti nem igy van.

8 eve elek becsben, most voltam epp otthon megint egy honapot szuloket latogatni a gyerekkel.

a ho vegen több penz maradt a szamlamon mint Becsben szokott es nem eltem sporolosan Pesten...sot több extra dolgot is vettünk mint Becsben szoktunk

2023. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Mert errefelé nagyon sok a mocskolék ganaj ember.
2023. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
A PICK szalűmit is az osztrákoknál adják olcsóbban, állítólag. Pfuj, ez a retkes rendszer...
2023. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!