Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Bizonyos akciós termékeket...

Bizonyos akciós termékeket csak az első nap első órájában lehet megvenni?

Figyelt kérdés

Vagy ha elfogy a polcról, akkor később tesznek ki? Mikor?


Ha nyitáskor megyek nagyobb eséllyel találok, mintha délután mennék?


Egyébként mazsolát akartam volna venni, ami most a Pennyben akciós.


2023. okt. 1. 07:37
 1/8 anonim válasza:
72%

A pennyben elviszik a nyuggerek.

Az aldiban meg direkt csak 5 darabot pakolnak ki az akciós termékből.

2023. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Igazság szerint az akció pillanatától kellene lenni de nem így szokott ez lenni..az hogy pótolják e attól függ van e raktáron kapnak e még,ha kapnak mikor..
2023. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Vagy akkor sem. Sokszor belefutottam már ebbe. És több boltban.
2023. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Szoktak még kitenni amint érkezik áru. Azt meg tudod kerdezni az eladoktol hogy mikor
2023. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha biztosra akarsz menni akkor nyitásra ott vagy.
2023. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Persze, aztan az arnyekom megy be dolgozni? Amugy amit akcioznak, abbol legyen mar keszlet is, hogy 1 napot kitartson! A sok éhenkórászt rühellem, akik ráutazva elhordják az összeset és lefagyasztják, pl tejet ha megjelenik 200 Dt ért, a normális embereknek nem jut. Ha én veszem a fáradságot és naponta bemegyek este, 1 vagy 2 literért, akkor ő is emelje fel a valagát naponta és ne egyszerre vigyen el 1 heti adagot! Ugyanis a boltba is naponta szállítanak! Tisztelet a kivételnek, aki okkal visz sokat, egészségügyi, vagy távolság, vagy egyéb. De a lusta újgazdag tónyó ne vigye mar el a fél raklapot!
2023. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha jó áron van valami pár óra alatt lefosztják,hiába heti akció nem is pótolják.
2023. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
A múltkor a Pennybe vettem akciós húst már nem tudom milyen...És reggel mentem de nem rögtön! Már elfogyott a sok idősnek már láttam a kosarába...Mondom így jártam. Utána amíg nézelődtem addigra tettek ki még egy adagot halottam is hogy az eladó szól a kollegának hogy kifogyott pótolni kell...Na akkor még jutott nekem is belőle mert gyorsan odamentem...Gondolom direkt nem rakják ki csak részletekbe hogy jusson másnak is...Mert amúgy pár ember felvásárolja az egészet!
2023. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!