Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Csak én látom úgy, hogy a...

Csak én látom úgy, hogy a Lidlben egyre megy lejjebb a színvonal minden szempontból és már semmi nem maradt a régi, szerethető Lidlből?

Figyelt kérdés
Én olyan 15 éve nagyon szerettem őket, egy fapados üzlet volt egyszerű kínálattal viszont valóban alacsony árak voltak.
nov. 9. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Az árak minden boltban emelkedtek.Minőségben azért nem ment lefelé a Lidl.
nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Mindenhol emelkedtek az àrak nemcsak ott. Mèg mindig jók àt-értèk arànyban.
nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Mindenhol emelkedtek az árak. Még mindig a lidl a legolcsóbb. És egyre jobb termékeik vannak és a régiek is megmaradtak
nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Egyre többször előfordul, hogy szó szerint kosz van, ragad a padló, szét van pakolva mindenféle áru, alig lehet elférni, nincs a meghirdetett akciós termék, nincs kiírva az ár.
nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Igen, én is észrevettem. Már messze nem a legolcsóbb, és a régi akciók is eléggé kikoptak. A kuponok 95%-a használhatatlan nekem. A pontgyűjtő akciók röhejesek, kb fizess havi százezret, kapsz egy csomag gyufát.


Korábban még minden akciós újságot végigböngésztem, mert jó áron lehetett beszerezni ezt meg azt, most ott tartunk hogy gyorsan átpörgetem és eldöntöm hogy nem éri meg a benzint és időt a szomszéd városba átugrani. Árban nagyjából a többi multival vagy egy szinten, minőségben sem nem jobb. Gondolom a "legendás bérek" miatt már csak erre futja nekik...

nov. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Lidl teljesen átment hétköznapi boltba ahol ugyan azt meg veheted mint bárhol másutt csak drágában

Ezt szintet 2 év alatt elérték mivel tavaly karácsonykor be mentem egybe már nem Magyarországon élek és csodálkoztam hogy mennyire nincs igazi választék ,és drágább minden vagy kevesebb van egy csomagban mint Németországi változatában pedig termék ugyan az vagy ugyan az Power Bank drágább Magyarországon mint Németországban.


A Lidl Németországban még mindig olcsóbb és igazi választék van mindenböl sokszor van jó akciók.


Szerintem még az osztrák Lidl is jobb.

nov. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is ugyanaz a véleményem, mint a kérdezőnek. Kedvenc boltom volt régen. Most ugyanolyan ócska már, mint a többi. Hiába nézem az akciókat, úgyse nagyon találok közte olyat, ami érdekes számomra, ês ha még van is, akkor nevetséges az árkülömbség a teljes árhoz képest. Amikor a kuponokat bevezették, eleinte mindig volt közte több is, ami jó volt. Most már elvétve van számomra használható. És igen, a pontgyűjtős dolog is egy vicc.

Ugyanúgy próbálja tukmálni a termékeket, mint a másik boltok. És iszonyat drága lett. Egyedül a zöldség rész még, ami talán jobb a többi bolthoz képest a frissesség terén. Bára gyümölcsök nagy része ehetetlen, mert annyira éretlenül szedik le.

nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
53%
Nyilván csökkent a színvonal. A cég befutott a nép meg megy.
nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát én nem régóta járok a Lidlbe, van saját márkás ami jó és van ami nem, az árak is van ami jó van ami nem. Én nem csak ott vásárolok.
nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!