Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tesco csak szerintem egyre...

A Tesco csak szerintem egyre gyengébb, színvonaltalanabb, egyre jobban építik le a kínálatot és egyre kevesebb az alkalmazott is?

Figyelt kérdés
szerintem ez főleg a Hypermarketeknél látható egyértelműen
2021. dec. 18. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is romlik a minőség, illetve felénk szinte mindig csak nyugdíjasokat vagy diákokat keresnek alkalmazottnak
2021. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 grafno ***** válasza:
95%
ez megy mar evek ota.
2021. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Vannak jó cuccaik, de a tesco finest cuccok erősen le lettek csökkentve :(
2021. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez már régóta így van, ide vezet az, ha az angolok kiadják a kezükből a magyar boltokat.
2021. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
82%
Itt a szarvasi tescoban soha semmi nincs amit akcióba reklámoznak. Hatalmas üres hely a polcok között, alig van választék. Sok vásárlót vesztettek az önkiszolgáló kasszák miatt is. Azt mondjuk én sem értem, hogy ha 4 eladó ott áll a 3 darab önkiszolgáló kassza mellett és beszélget, akkor miért nem tud egyikük egy rendes kasszába beülni?
2021. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk a vidéki tescoban az akciós termékekből van hiány.

Akciós a pizza? Nincs pizza. Akciós a páros Coca Cola? Hetekig csak zéró van, ez igaz a 2.25-ösre is.

Ami akciós az sosincs.

2021. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
A másik kedvencem. Ki van írva az akció és közben baromira nem akciós az adott termék.
2021. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Zeg tök üres. Egy részét már jó ideje leválasztották, de még így is táncolni lehet a polcok között.
2021. dec. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pedig régen nagyon szerettem ott nézelődni, hatalmas áruházak voltak rengeteg termékkel. Most egyre nagyobb része le van választva, mindenből egyre kisebb a választék. Pl egy időben rengeteg-féle előre csomagolt cukrász sütemény volt, most alig van pár fajta és azt is pultból kell kérni. Visszafelé fejlődnek, de én úgy látom, hogy az Auchan pedig egyre jobb árukészlet terén. Árban már nem annyira, de mivel szeretem a nagy boltokat, ezért szoktam odajárni.
2021. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Aldi / Lidl kicsinálta őket. Szerintem az Auchan is rohamosan zuhan.
2022. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!